3 березня 2014 р. відбулося чергове засідання Вченої ради університету.
Розпочалося воно вшануванням хвилиною мовчання пам'яті загиблих героїв Майдану, які віддали свої життя за український народ і майбутнє незалежної України.
Після цього відбулося вручення атестатів професора Володимиру Яковичу Ромашку та Людмилі Василівні Сторіжко.
Професор кафедри радіоконструювання і виробництва радіоапаратури РТФ Ю.Ф. Зіньковський отримав лист-подяку від Б.Є.Патона.
За багаторічну плідну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців та навчально-виховну роботу проректор Г.Б. Варламов вручив почесні грамоти Вченої ради НТУУ "КПІ" М.А.Чайковській, В.П.Бойку, М.М.Ткачу, П.Л.Денисюку, Є.А.Якорнову, О.М. Юдіну, А.І.Жученку та Т.С.Тупицькій.
На засіданні також відбулося нагородження почесними грамотами та подяками КПІ за вагомі спортивні досягнення у поточному навчальному році старшого викладача кафедри спортивного вдосконалення ФБМІ, заслуженого тренера України Л.В.Денбновецького та викладачів цієї кафедри А.Г.Крилова та О.С.Сабірова.
За I місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед юніорів було вручено золоту медаль студенту ІХФ Валентину Козьмиренку. За II місце в чемпіонаті України з регбі срібну медаль отримав капітан команди, студент ФЕЛ Вадим Хіміч.
Після нагороджень Вчена рада перейшла до розгляду питань порядку денного. Першим з них був звіт першого проректора Ю.І.Якименка "Удосконалення системи підготовки фахівців – вимога часу". Юрій Іванович поінформував про загальну структуру національної системи ліцензування і акредитації, етапи впровадження системного самоаналізу. Він повідомив, що до проведення акредитації було залучено 107 кафедр університету, з них – 99 випускових. Було надано також інформацію щодо якості підготовки абітурієнтів та студентів, окреслено основні галузі та підприємства, де працюють випускники КПІ. Також Юрій Іванович представив кадровий резерв кафедр та співвідношення вікових груп викладацького складу в 2013 р. Насамкінець він поінформував про якість навчальних програм, наукове і методичне забезпечення.
Наступним члени Вченої ради розглянули звіт проректора з навчально-виховної роботи Г.Б.Варламова "Вчитися сьогодні – бути лідером завтра". Геннадій Борисович окреслив основні напрямки роботи департаменту навчально-виховної роботи, серед яких: навчальна робота, академічна мобільність студентів, виставкова діяльність, працевлаштування випускників, соціальна робота, культурно-масова робота, спортивне виховання та оздоровлення студентів, розвиток інформаційного простору та соціальних медіа.
Звіти обох проректорів було схвалено.
Завершило Вчену раду обговорення конкурсних питань і поточних справ. Зокрема, її члени одностайно ухвалили звернення до Міністерства освіти і науки України щодо питань атестації науково-педагогічних кадрів, фінансування наукової діяльності, участі вчених університету в комісіях і радах при Міністерстві та інші.