Напередодні Дня Незалежності в Українському домі в Києві пройшла VII Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок. Цього року участь у цьому вже традиційному заході взяли понад сто представників книговидавничої індустрії України, Росії, Білорусі, Польщі, Ірану та Болгарії. Видавці представили книжки з найрізноманітнішої тематики: художню літературу, літературу для дітей та юнацтва, видання з історичної тематики та публіцистику, мистецькі альбоми, науково-популярні твори, репринти видань ХІХ і початку ХХ століття, які давно стали бібліографічною рідкістю, періодику тощо. І, звичайно, навчальну й наукову літературу. Серед нечисленних видавництв, які нині працюють у цьому сегменті книжкового ринку, достойне місце посідає Видавничо-поліграфічний комплекс "Політехніка", створений на базі Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".
Його стенд також пропонував свою продукцію відвідувачам виставки-ярмарку. І, зауважимо, книжки, видані "Політехнікою", викликали велику цікавість з боку потенційних читачів. Причому увагою користувалися не лише монографії, підручники і посібники науковців і викладачів НТУУ "КПІ", але й видання з історії науки і техніки, які вийшли тут друком останніми роками: збірки з серії "Видатні конструктори України", книга ректора НТУУ «КПІ» академіка М.З.Згуровського «Киевские политехники – пионеры авиации, космонавтики, ракетостроения» тощо.
На фото: директор Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ» професор П.О.Киричок (у центрі) та працівники ВПК «Політехніка» спілкуються з відвідувачем виставки