Ви є тут

Новини сайту ЗФ

Підписатися на Новини сайту ЗФ потік
Новини ЗФ НТУУ "КПІ"
Адреса URL: http://weld.kpi.ua
Оновлене: 2 години 32 хвилини тому

Вітаємо наших колег із присудженням Державної премії України в галузі освіти

Вт, 16/10/2018 - 21:02
Вітаємо наших колег: доцента кафедри електрозварювальних установок Чвертко Євгенію Петрівну та доцента кафедри інженерії поверхні Чорного Андрія Вячеславовича із присудженням Державної премії України в галузі освіти 2018 року! Указ Президента України
Категорії: Новини сайтів

Вакансія

Ср, 19/09/2018 - 12:27
ТОВ «Мессер Еутектік Кастолін» MESSER EUTECTIC CASTOLIN має відкриту вакансію менеджера з продажу
Категорії: Новини сайтів

Конкурс у рамках програми "Еразмус+"

Ср, 19/09/2018 - 12:23
1. Відкрився конкурс у рамках програми "Еразмус+" з Університетом м. Гронінген (Нідерланди). Конкурс для бакалаврів, магістрів, науково-педагогічних працівників та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського (for training). Кінцевий термін подачі документів - 05 жовтня 2018 року. Деталі на сайті - http://mobilnist.kpi.ua/university-of-groningen/ 2. Відкрився конкурс у рамках програми "Еразмус+" з Лейденським університетом (Нідерланди).
Категорії: Новини сайтів

Зустріч з випускниками Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму

Пн, 09/07/2018 - 20:09
На зварювальному факультеті успішно навчаються молодші спеціалісти - випускники Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму. І в цьому році ми раді бачити серед абітурієнтів випускників цього закладу. На зустріч з ними виїжджали викладачі факультету , а також студенти 2 курсу Мелещук Іван та Коверза Олександр, які закінчили цей технікум. Відбулось жваве спілкування з випускниками, знайомство з викладачами, ознайомлення з майстернями і кабінетами, передача навчально-методичної літератури. Чекаємо випускників на навчання на зварювальному факультеті КПІ ім.Ігоря Сікорського.
Категорії: Новини сайтів
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій