Ви є тут

Кафедра охорони працi, промислової та цивільної безпеки (ОППЦБ), ІЕЕ


http://opcb.kpi.ua

Кафедра охорони працi, промислової та цивільної безпеки (ОППЦБ), інститут енергозбереження та енергоменеджменту, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 22, вул. Борщагівська 115, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 82 30,
Сайт:

Кафедра охорони праці, промислової та цивільної безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського створена в 1962 році на базі кафедри рудникової вентиляції гірничого факультету під назвою «Кафедра техніки безпеки та протипожежної безпеки». Пізніше вона перейменована в кафедру охорони праці, з 1998 року в кафедру охорони праці та довкілля, з 2008 року в кафедру охорони праці, промислової та цивільної безпеки.

Основні напрямки наукової діяльності кафедри: вивчення природи виникнення та рівнів шкідливих і небезпечних виробничих факторів в різних галузях промислового виробництва, теоретичні основи процесів виникнення шкідливих та небезпечних виробничих факторів; визначення рівнів фізичних шкідливих виробничих факторів (шум, електромагнітні поля та випромінювання) в машинобудівній промисловості; проблеми електромагнітної безпеки працюючих (визначення рівнів магнітних полів під час роботи виробничого обладнання, розробка методів та засобів [...]

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій