Ви є тут

Кафедра інформаційно-вимірювальної техніки (ІВТ), ПБФ


http://imt.kpi.ua

Кафедра інформаційно-вимірювальної техніки (ІВТ), Приладобудівний факультет, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 18, вул. Політехнічна 41, к.334, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 98 97,
Сайт:
Соціальні мережі: FB

Кафедра інформаційно-вимірювальної техніки КПІ (заснована в 1945 році) одна з провідних кафедр країни, що має багаторічний досвід з підготовки кваліфікованих спеціалістів в галузі розробки та експлуатації засобів експериментальної інформатики і метрології від вимірювальних засобів до найскладніших інформаційно-вимірювальних систем і вимірювально-обчислювальних комплексів, розробки вимірювальних каналів і інтелектуальних засобів вимірювальної техніки, автоматизованих систем керування та сертифікації продукції. В липні 2018 року кафедра увійшла до складу Приладобудівного факультету.

Напрямок підготовки бакалаврів: «Інформаційно-вимірювальні технології в метрології та вимірювальній техніці». Спеціальність «Метрологія та вимірювальна техніка» термін навчання 4 роки) з подальшою можливістю продовжувати навчання в магістратури (2 роки).

Метрологія це наука про вимірювання, методи та засоби забезпечення їх єдності та способи досягнення потрібної точності. Метрологія це наука, яка дозволяє одержувати кількісну та якісну інформацію шляхом досліджень. Підготовка проводиться на денну та заочну форму навчання. Для тих, хто за конкурсом не набрав достатньо балів, пропонується розпочати навчання на контрактній основі з можливістю перейти на бюджетне місце (при навчанні протягом двох семестрів без «трійок»). Після отримання диплома бакалавра студент може вступити на конкурсній основі на навчання до магістратури (при цьому враховуються успіхи в навчанні впродовж попередніх років – середній бал). Фахівець рівня магістра оволодіває спеціальними навичками та знаннями для виконання науково-дослідних, педагогічних, управлінських та інноваційних функцій і може продовжувати навчання в аспірантурі для захисту кандидатської дисертації.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій