Українська Рада Миру

Кооперація КПІ з американською ГО «Український Фокус»: Нові партнери Центру протезування і реабілітації

Головною темою, що обговорювали учасники зустрічі керівників і науковців КПІ, очільників Української Ради Миру та депутатів Київської міської ради з представниками делегації некомерційної медичної організації "Northwell Health" і громадської організації "Ukraine Focus" (обидві зі США), бу

Реанімобілі для ЗСУ

Пʼять спецавтомобілів із Бельгії для українських військових відправились на передову. Урочисте передання автівок відбулось на території Київської політехніки.

Співпраця освітян з Українською Радою Миру

Провідні українські університети долучилися до української Формули миру. Їх керівники підписали багатосторонній договір з Українською Радою Миру, Національною академією педагогічних наук та Малою академією наук України.

Щоб українська "формула миру" стала "формулою миру" всього світу

У КПІ 10 травня 2023 року було підписано угоду про співпрацю Громадської організації "Українська Рада Миру", Благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд "Незалежний український медіа центр у Європі" та Всеукраїнської газети для науковців та освітян

Спецавтомобілі для захисників України

Ключи від чотирьох реанімобілів і документи на них отримали 5 травня представники Збройних сил України. Церемонія передачі відбулася в КПІ на площі біля пам'ятника Ігореві Сікорському.

ЗМІ про передання «швидких» на передову

Чотири медичні спецавтомобілі, призначені для транспортування поранених військовослужбовців, приїхали з Бельгії. І одразу ж вирушили на Харківщину рятувати українських захисників, які боронять нашу землю від російських загарбників.

Звітно-виборна Конференція Української Ради Миру в КПІ

Нині вся наша країна працює на перемогу. Українські воїни роблять це на полі бою, всі інші працюють у своїх сферах: дипломатичній, культурній, інформаційній та інших. Одна з важливих інституцій у справі захисту України — Українська Рада Миру.

Звітно-виборна Конференція Української Ради Миру в КПІ

В Україні на першому плані сьогодні боротьба проти агресора, визволення усієї території нашої держави й створення гідних умов для її розвитку.

Головою Української Ради Миру делегати одноголосно обрали ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Згуровського.