Туристичний клуб “СКІФ”

До клубу може вступити будь який студент чи студентка. Ставши членом клубу, ви маете право приймати участь у довготривалих категорійних походах (І,ІІ,ІІІ категорій складності) як піших так і водних, туристичних змаганнях і етапах, пройти навчальну підготовку та отримати посвідчення організатора спортивного туризму.

Для походів немає поганої погоди

У студмістечку НТУУ "КПІ" мешкають тисячі студентів. На дозвіллі вони мають можливість взяти участь у численних освітньо-культурних і спортивно-дослідницьких проектах, організованих соціальною службою та адміністрацією студмістечка.

Ідея переростає у традицію: водний похід на катамаранах

Уже кілька років поспіль туристичний клуб “Скіф”, що діє при студмістечку НТУУ “КПІ”, проводить еколого-краєзнавчі експедиції. Одна з них уже традиційно відбувається навесні і поєднує в собі водний похід на катамаранах, присвячений Дню Перемоги.

У літо зі туристичним клубом «СКІФом»

Літо в КПІ – це не лише гаряча пора вступної кампанії, це надзвичайно цікаве дозвілля на канікулах, особливо разом із туристичним клубом «СКІФ», що діє при студмістечку НТУУ КПІ.

Туристичний клуб “СКІФ” запрошує

Травень щедро заливає сонцем і теплом міські вулиці. Страшенно хочеться прогуляти пари і податися в якусь далеку мандрівку. Такі “приступи” туризму, впевнена, бувають у кожного, та є люди, для яких туризм – невід'ємна частина життя.

Стежками бойової слави

Знову травень… Оживає природа, розквітає, буяє ароматами та кольорами. Для молоді весна – то пора кохання, особливих відчуттів, весняного настрою.

Підписка на СКІФ