Свято студентського баскетболу!

14 грудня у спортивному комплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського завершилися змагання з баскетболу серед чоловічих студентських команд вищих навчальних закладів на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Віктор Івахненко – триразовий чемпіон Європи серед студентів!

Студент четвертого курсу факультету біомедичної інженерії Віктор Івахненко на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який з 28 квітня по 1 травня проходив у місті Печ (Угорщина), знову виборов звання чемпіона Європи серед студентів у ваговій категорії до 70 кг!

Спортивна весна в ІТС – 2015

Погожі дні радують не лише дачників, а й спортсменів, які перейшли із залів на відкриті майданчики. Навесні у студмістечку відбулося багато спортивних змагань, в яких студенти ІТС показали хороші результати.

Чемпіон з ММІ [Андрій Нікітченко]

Національний технічний університет України "КПІ" багатий на славних синів та дочок. Він готує не лише талановитих інженерів, діячів науки і техніки, вчених тощо, а й спортсменів, які своїми досягненнями возвеличують рідний ВНЗ.

Вітаємо Наталію Довгодько із олімпійським золотом

Вітаємо студентку факультету біотехнології і біотехніки НТУУ «КПІ» Наталію Довгодько (07.02.1991, Київ) , яка виборола перше місце у змаганнях XXVII Всесвітньої літньої Універсіади з академічного веслування жінок на човнах-одиначках і принесла збірній України першу золоту медаль!