Студент четвертого курсу факультету біомедичної інженерії Віктор Івахненко на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який з 28 квітня по 1 травня проходив у місті Печ (Угорщина), знову виборов звання чемпіона Європи серед студентів у ваговій категорії до 70 кг! Участь у змаганнях брали спортсмени з 12 країн. Але Віктор довів, що недарма саме його вважають кращим, адже це вже третя його перемога на студентській першості континенту! Дві гирі вагою 24 кілограми він у поштовху довгим циклом підняв 94 рази. Це лише на 2 підйоми менше рекорду Європи.

Слід зауважити, що квітень взагалі став урожайним на змагання та перемоги для Віктора. Бо він також став переможцем у відкритому чемпіонаті КПІ ім. Ігоря Сі­корського по гирьовому спорту у ваговій категорії до 75 кілограмів. У цьому турнірі, який проходив у спорткомплексі університету 20 квітня, взяли участь 5 команд – Національної академії внутрішніх справ, Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця (команда "А/К ТОНУС"), КПІ ім. Ігоря Сікорського, ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" та Громадської  організації "Олегів щит". Цікаво, що на цих змаганнях Віктор уперше виступив у дещо незвичному для себе амплуа, адже він не лише взяв у них участь як спортсмен, але й був їхнім головним організатором.