Ви є тут

Видавничо-поліграфічна справаВидавництво КПІ: традиції і сучасність

Видання ВПК Політехніка, 2015

Наприкінці травня Україна святкувала День поліграфіста, і майже зразу – День журналіста. І мало хто знає, що у травні КПІшники можуть святкувати ще одну дату – заснування видавництва КПІ.Стан і перспективи розвитку наукової періодики України

2012.10.12 Семінар "Стан і перспективи розвитку наукової періодики України"

12 жовтня 2012 року в НТБ ім. Г.І. Денисенка НТУУ "КПІ"  пройшов семінар-практикум “Стан і перспективи розвитку наукової періодики України”.Презентація «Українського тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи»

2011.12.08 Презентація «Українського  тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи»

8 грудня у Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ «КПІ» відбулася презентація «Українського тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи». Квітами та вишитими рушниками організатори заходу зустріли авторів книги П. О. Киричка, О.М. Величко, С.Ф. Гавенко, О.В. Зоренко, Т.Ю. Киричок і Т.В. Розум.Конференція молодих науковців поліграфічної галузі “Друкарство молоде 2008”

2007.04.17-18 Конференція молодих науковців поліграфічної галузі  “Друкарство молоде 2008”

На початку нинішнього століття видавничо-поліграфічний комплекс продовжує стрімко розвиватись та поєднуватись з інформаційними технологіями. Динамічно змінюється ринок друкованої продукції та зростають вимоги до якості її виготовлення.Договір про співробітництво між НТУУ “КПІ”, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Державною акціонерною компанією “Укрвидавполіграфія”

2007.04.12 Договір про співробітництво між НТУУ “КПІ”, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Державною акціонерною компанією “Укрвидавполіграфія”

12 квітня було укладено договір про співробітництво між НТУУ “КПІ”, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Державною акціонерною компанією “Укрвидавполіграфія”.Редактори сміються

Редактори сміються

Чи кожен редактор може бути письменником? І чи повинен редактор вміти “писати”? Суперечки навколо цього “вічного” питання тривають, мабуть, з часів виникнення цієї професії. Та для гостей нашої літературної сторінки цієї дилеми не існує.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій