Ви є тут

Договір про співробітництво між НТУУ “КПІ”, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Державною акціонерною компанією “Укрвидавполіграфія”


2007.04.12 Договір про співробітництво між НТУУ “КПІ”, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Державною акціонерною компанією “Укрвидавполіграфія”

12 квітня було укладено договір про співробітництво між НТУУ “КПІ”, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Державною акціонерною компанією “Укрвидавполіграфія”. Наш університет представляли ректор академік М.З.Згуровський, проректор з міжнародних зв’язків С.І.Сидоренко, керівник управління міжнародних зв’язків Б.А.Циганок, директор ВПІ НТУУ “КПІ” П.О.Киричок та проф. ВПІ В.П.Шерстюк; Держкомтелерадіо – голова комітету Е.А.Прутнік; Укрвидавполіграфію – голова правління Т.В.Ткаченко.

Підписаний договір має неабияке значення для всіх сторін. Серед основних напрямів співпраці пріоритетними є взаємне інформування про новітні світові досягнення в поліграфічній галузі, сприяння впровадженню у виробництво сучасних поліграфічних технологій, узгодження тематики дипломних і курсових робіт, створення належних умов для проходження студентами НТУУ “КПІ” практики на підприємствах, підпорядкованих Держкомтелерадіо та Укрвидавполіграфії, проведення спільних наукових досліджень, конференцій, семінарів тощо.

Пан Прутнік зауважив, що нині українська поліграфія, на жаль, перебуває в занепаді, хоча в усьому світі це одна з найрозвинутіших галузей економіки, яка приносить великі прибутки державі. Тому слід об’єднувати зусилля, щоб у найближчому майбутньому ситуація покращилась.

Ректор НТУУ “КПІ” М.З.Згуровський зазначив, що підписаний документ має велике значення для нашого університету, адже завдяки партнерам відбуватиметься популяризація науково-технічних досягнень вузу (зокрема перемог його студентів на різноманітних міжнародних олімпіадах) у суспільстві, покращуватиметься якість проходження практики студентів. У свою чергу НТУУ “КПІ” готовий надавати наукову та методологічну допомогу підприємствам, що підпорядковані Держкомтелерадіо та Укрвидавполіграфії, здійснювати розробки в галузі поліграфії, готувати кадри та підвищувати їхню кваліфікацію.

Директор ВПІ НТУУ “КПІ” П.О.Киричок зауважив, що договір з Держкомтелерадіо та Укрвидавполіграфією також передбачає щосеместрове призначення стипендії двом кращим студентам ВПІ, а також розширення міжнародної діяльності ВПІ, зокрема участь у міжнародних виставках та ярмарках друкованої продукції. Так, уже в середині травня делегація ВПІ візьме участь у 52-му Варшавському міжнародному книжковому ярмарку, на якому окрім представлення друкованої продукції, буде проведено круглий стіл, присвячений підготовці кадрів для видавничо-поліграфічної галузі.

May 12, 2007 || Автор: Майя Заховайко

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій