Шахи

У КПІ пройшов турнір з шахів

Студмістечко і Профком студентів організували традиційний, 14-й шаховий турнір студмістечка. В ньому взяли участь 24 учасники.

У КПІ пройшов шаховий турнір Студмістечка

17 травня в Центрі консолідації студентів за підтримки профкому студентів і ДНВР відбувся щорічний турнір Студмістечка з шахів. Спробувати свої сили вирішили 26 учасників.

Призові місця посіли:

Шахи з шоколаду

Арсен Піскор, студент 1-го курсу ІМЗ ім. Є. О. Патона за власним проєктом вилив шахові фігури. На кожну фігуру знадобилося приблизно 40 г шоколаду.

Так винахідливий хлопець вирішив зацікавити свою дівчину грою у шахи – і йому це вдалося.

Вітаємо студентів-шахістів

Вітаємо Михайла Білоуса (ФІОТ, гр. ІС-51) з присудженням звання міжнародного майстра (ІМ) і Павла Воронцова (ІПСА, гр.ДА-51) з присудженням звання міжнародного гросмейстера (GM)!

Шаховий турнір студмістечка

Довгоочікуваний шаховий турнір між студентами, що мешкають у студмістечку, відбувся 26 листопада. У турнірі взяли участь 26 студентів з різних гуртожитків. Гра була безкомпромісною і цікавою. Дякуємо всім учасникам і вітаємо переможців.

Шахові турніри в КПІ. Відкритий кубок Києва – Кубок Незалежності

Традиційний (18-тий) Міжнародний шаховий турнір «Відкритий кубок Києва – Кубок Незалежності» (турнір «А») пройшов 13–23 серпня 2009 року у 12 залі науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» Цей турнір проводиться щорічно з першого року незалежності України, і є офіційним змаганням, що зареєстроване