Шахи

Шахи з шоколаду

Арсен Піскор, студент 1-го курсу ІМЗ ім. Є. О. Патона за власним проєктом вилив шахові фігури. На кожну фігуру знадобилося приблизно 40 г шоколаду.

Так винахідливий хлопець вирішив зацікавити свою дівчину грою у шахи – і йому це вдалося.

Вітаємо студентів-шахістів

Вітаємо Михайла Білоуса (ФІОТ, гр. ІС-51) з присудженням звання міжнародного майстра (ІМ) і Павла Воронцова (ІПСА, гр.ДА-51) з присудженням звання міжнародного гросмейстера (GM)!

Шаховий турнір студмістечка

Довгоочікуваний шаховий турнір між студентами, що мешкають у студмістечку, відбувся 26 листопада. У турнірі взяли участь 26 студентів з різних гуртожитків. Гра була безкомпромісною і цікавою. Дякуємо всім учасникам і вітаємо переможців.

Шахові турніри в КПІ. Відкритий кубок Києва – Кубок Незалежності

Традиційний (18-тий) Міжнародний шаховий турнір «Відкритий кубок Києва – Кубок Незалежності» (турнір «А») пройшов 13–23 серпня 2009 року у 12 залі науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» Цей турнір проводиться щорічно з першого року незалежності України, і є офіційним змаганням, що зареєстроване

Турнір зі швидких шахів – «Кубок ректора»

16 червня у Малому залі ЦКМ відбувся перший турнір зі швидких шахів «Відкритий особистий чемпіонат НТУУ «КПІ» – «Кубок ректора», організаторами якого виступили НТУУ «КПІ», Інститут економіки, права та систем управління Песоцьких і Федерація шахів Києва.

Змагання з шахів та шашок на ПБФ

На честь 14-ї річниці Збройних сил України на приладобудівному факультеті пройшли змагання з шахів та шашок.

Учасники змагань показали високу активність та згуртованість. Понад 10 годин йшла безкомпромісна боротьба одночасно на 10 дошках.

Наші шахісти – найсильніші

Традиційно восени проходять щорічні змагання між студентськими командами вищих навчальних закладів міста Києва, які проводить комітет з фізичного виховання і спорту МОН України. До складу комад входить 4 юнаки та 2 дівчини – найкращі шахісти своїх ВНЗ.