Минуле зустрічається з майбутнім

2018 рік було оголошено роком Культурної спадщини в Європі. Він розпочався під гаслом "Наша спадщина: де минуле зустрічається з майбутнім". Основною його метою є залучення більшої кількості людей до відкриття та пізнання культурних здобутків Європи.

П’ята міжнародна конференція «Жінка в науці та освіті: минуле, сучасність, майбутнє»

4 листопада 2011 р. в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» розпочала роботу П’ята міжнародна конференція «Жінка в науці та освіті: минуле, сучасність, майбутнє». Конференція працюватиме два дні.

Ґендерний центр: підтримка Болонського процесу

Прагнення гармонізувати систему європейської вищої освіти згідно з декларацією, прийнятою 19 червня 1999 р. на Міжнародній конференції міністрів освіти європейських країн “Зона європейської вищої освіти” в Болоньї, дістало назву Болонського процесу.

Ґендерні конференції в КПІ

Спільним пленарним засіданням у залі Вченої ради 4 листопада розпочали свою роботу міжнародні науково - практичні конференції “Жінка в науці та освіті: минуле, сучасність, майбутнє” та “ґендерний компонент в структурі вищої технічної освіти та природничих науках”.

Підписка на УЦГО