Ви є тут

Український центр ґендерної освіти НТУУ "КПІ"Адреса: Україна, 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус № 1, кімната 147.
Телефони: 204-82-77

Український Центр ґендерної освіти при НТУУ “КПІ” має багатий досвід співробітництва з ґендерної проблематики, зокрема, – з розробки та впровадження міжнародних програм та проектів.

Багаторічне тісне співробітництво з різними організаціями спрямовуємо на забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у сфері науки та освіти, з наголосом на міждисциплінарному використанні новітніх інформаційних технологій. Зокрема, в 2001-2003 р.р. за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку, Посольства Канади в Україні та Канадсько-українського ґендерного фонду був реалізований проект „Інформаційна підтримка впровадження ґендерної освіти в Україні”.

У співпраці з UNDP брали участь у програмі „Ґендер у розвитку”. Створені та розповсюджуються на електронних носіях матеріали науково-практичних семінарів, що відбувались по всіх регіонах України, та випуски річних дайджестів „Інформаційна підтримка впровадження ґендерної освіти в Україні”. Ці випуски здобули високу оцінку фахівців з ґендерної проблематики і користуються постійним попитом.

На сьогодні Центр має потужну ресурсну базу. Маємо досвід у організації та проведенні конкурсів наукових робіт за ґендерною тематикою.

Пропонуємо участь у організації та проведенні конференцій, колоквіумів, семінарів з питань ґендеру та ґендерної освіти, видавничій діяльності, а також обміні інформацією та досвідом з фахівцями та організаціями та освітніми закладами.

Сподіваємось на конструктивне співробітництво щодо теоретичних досліджень і практичних зусиль у впровадженні ґендерної рівності, обміні досвідом, підготовці та перепідготовці спеціалістів у сфері ґендеру та ґендерної освіти.

Contact Person

SIDORENKO Sergiy (Professor)

Director of Ukrainian Gender Education Centre
Vice-Rector for International Relations National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute”
Phone: + 38 (044) 236-59-32
Fax: + 38 (044) 236-59-32
E-mail: sidorenko@uap.ntu-kpi.kiev.ua

СТРЕБКОВА Юлія

Заступник директора з науково-методичної роботи
E-mail: strebkova@fs.ntu-kpi.kiev.ua

ЗАХОВАЙКО Олександр

Заступник директора з організаційної роботи
Тел./факс: + 38 ( 044 ) 204-82-77
E-mail: zakhovayko@users.ntu-kpi.kiev.ua

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій