Впритул займатися проблемами протимінної діяльності університет почав трохи більше року тому, коли у структурі Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту було створено Навчально-науковий центр інноваційних технологій у сфері гуманітарного розмінування.
🇺🇦🇯🇵🇺🇳 Відбулася важлива дводенна робоча зустріч у межах проєкту «Система гуманітарного розмінування та безпеки» за спільною програмою UNIDO (Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку) та Уряду Японії.
На XIII Міжнародному фестивалі інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України" команда проєкту "Модульна система дистанційного розмінування "Імпактор" стала переможцем у номінації "Краще стартап-рішення".
Наш університет розширює коло стратегічних ініціатив з розвитку протимінної діяльності в Україні. У цьому нам активно допомагають закордонні партнери, зокрема 🇺🇸 американська компанія Safe Pro Group.
Наш університет продовжує примножувати досягнення в гуманітарному розмінуванні та протимінній безпеці. Ми не зупиняємося на досягнутому й залучаємо до роботи нових партнерів.
КПІ ім. Ігоря Сікорського запускає програму підвищення кваліфікації для ветеранів і ветеранок «Гуманітарне розмінування» (спеціальність G2 Технології захисту навколишнього середовища), яка надасть їм можливість реінтегруватися у цивільне життя.
Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолій Мельниченко та Голова правління і керівник Асоціації саперів України (АСУ) Тимур Пістрюга підписали 10 вересня меморандум про співпрацю університету та цієї громадської організації.