Подія, на яку очікували місцеві фотографи, мандрівники та інший зацікавлений люд, відбулася в КПІ 24 жовтня. Алеї навколо першого корпусу перегородили мотузками з прикріпленими фотографіями. Так, це – "Сушка" (вже четверта в КПІ) – виставка просто неба, що об'єднала аматорів і професіоналів, новачків і досвідчених майстрів. А небо того дня дійсно було відкритим – кілька разів припускав дощ, та хіба наших студентів  налякаєш?

Суть акції полягала в тому, що будь-який учасник міг вивісити свої роботи на мотузки, прикріпивши їх звичайними прищіпками. Дозволялося забрати будь-яку роботу, що сподобалась. Фотографію можна було підписати, залишити координати для зв'язку чи незвичайне послання її майбутньому володарю. Робіт представили кілька тисяч, автори – переважно студенти КПІ, хоча були й гості з інших вишів. Організували виставку з ініціативи Студради університету.

"Сушка" – акція обміну фотографіями, придумана і вперше реалізована в Санкт-Петербурзі в 2010 р. З того часу вона набуває все більшої популярності. Вважається, що "Сушка" вже пройшла в більш ніж 100 містах України та світу і зібрала близько 45 000 учасників. Тож політехніки, як зажди, попереду.

Дата події