Студентське життя

Департамент навчально-виховної роботи

Проректор з навчально-виховної роботи: кандидат технічних наук, доцент Семінська Наталія Валеріївна
Приймальна: 03056, м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 5а, корпус 31, кімн. 1-04
Години прийому: п’ятниця з 1400 до1600
тел.: 204-80-01, e-mail: dnvr[at]kpi.ua

Студентські організації

В КПІ ім. Ігоря Сікорського працює широка мережа організацій, які представляють інтереси студентів, організують їх дозвілля та захист громадських інтересів.

Студмістечко

На території університету розташовано 20 гуртожитків, в яких проживає понад 13 тисяч студентів. Гуртожитки студмістечка за призначенням поділяються на 17 гуртожитків для одинаків, 2 сімейних гуртожитків та 1 гуртожиток для проживання аспірантів.

Стипендія

В КПІ ім. Ігоря Сікорського студенти бюджетної форми навчання мають можливість отримувати стипендії трьох типів: академічні, соціальні, іменні.

Відділ професійної орієнтації – Центр розвитку кар'єри

Відділ професійної орієнтації – Центр розвитку кар'єри (Департамент навчально-виховної роботи) організує професійні вебінари, екскурсії на підприємства, зустрічі з представниками компаній-партнерів, публікує актуальні вакансії для здобувачів вищої освіти та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського.

ЦКС

Центр консолідації студентів (ЦКС) входить до складу Департаменту навчально-виховної роботи (ДНВР).

Гуртки. Олімпіади. Проєкти (позанавчальний процес)

Розвиток студента як особистості та набуття лідерських якостей, робота зі студентськими організаціями, гуртками, над студентськими проєктами та проведення всеукраїнських олімпіад і конференцій – основна діяльність відділу організаційної роботи зі студентами.

Навчання

Навчання – одна з найголовніших складових студентського життя, воно закладає фундамент для майбутньої успішної кар'єри та розуміння свого місця в безмежному світі можливостей, які розкривають як під час університетського життя, так і після нього.