Студентські організації

KPI TV

KPI TV - відкрита медіа-платформа Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Команда KPI TV займається поширенням думок та висвітленням проблем студентства Солом’янського району та м. Києва.

Суспільна платформа Колізей КПІ ім. Ігоря Сікорського

Адреса: вул. Політехнічна, 35, навчальний корпус 9, Київ, 03056
внутрішнє подвір'я 9 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського
Робочі години Колізею КПІ: з 9.00 до 18.00 або до 17.30 годин у зимовий період з понеділка по п'ятницю. У суботу та неділю години роботи здійснюються за окремим графіком, а також години роботи окремих заходів узгоджуються додатково.

Секція «Бєлка»

Адреса Студентського простору Belka: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, зал № 4 НТБ ім. Г.І. Денисенка
Телефон: 073 461 10 74
Відчинено: 14:30 – 22:00
Соціальні мережі: FB

Студентська соціальна служба

Відділ соціально-психологічної роботи – Студентська соціальна служба існує для допомоги студентському загалу у розвитку та підтримці власного потенціалу.

Метою діяльності відділу є соціальний розвиток студентства, психологічна допомога, сприяння активній соціальній позиції молоді.

Профспілкова організація студентів

Первинна профспілкова організація студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського згідно зі Статутом Профспілки працює в університеті за такими головними напрямами: організаційно-масова робота, робота щодо соціального та правового захисту, оздоровлення та відпочинок, житлово-побутова робота, культурно-спортивна робота, комісія громадського контролю та загальні питання.

Студентська організація BEST Kyiv

BEST – загальноєвропейська студентська організація, локальні групи якої діють у 80 університетах більш ніж 30 країнах Європи. BEST – неприбуткова, неполітична та нерелігійна організація, офіційною мовою якої є англійська.

Турклуб КПІ "Глобус"

Адреса: Спорткомлекс (24-й корпус) НТУУ "КПІ", вул. Польова, 38/1 (вул. Верхньоключова, 1/26), ауд. 402 або 204 - при вході в корпус наліво, 4 поверх

Студентське відділення ІЕЕЕ

Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers, IEEE) — міжнародна організація інженерів в області електротехніки, радіоелектроніки і радіоелектронній промисловості.