Адреса: вул. Політехнічна, 35, навчальний корпус 9, Київ, 03056
внутрішнє подвір'я 9 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського
Робочі години Колізею КПІ: з 9.00 до 18.00 або до 17.30 годин у зимовий період з понеділка по п'ятницю. У суботу та неділю години роботи здійснюються за окремим графіком, а також години роботи окремих заходів узгоджуються додатково.

Суспільна платформа Колізей КПІ - логопитАрт простір «Суспільна платформа Колізей КПІ» ІФФ КПІ ім. Ігоря Сікорського об'єднує студентів, аспірантів та працівників університету, з метою здійснення культурно-естетичного, художньо-творчого виховання студентів, координації і вирішення питань наповнення навчально-виховного процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського культурною, науковою та естетичною складовими з метою універсалізації розвитку, для забезпечення адекватної культури дозвілля студентської та викладацької громадськості в КПІ ім. Ігоря Сікорського, виконує роль вагомого фактора у побудові корпоративної культури та іміджу КПІ ім. Ігоря Сікорського як сучасного європейського ВНЗ.

Повне найменування арт простору «Суспільна платформа Колізей КПІ ім. Ігоря Сікорського; скорочене найменування арт простору «Суспільна платформа Колізей КПІ»; англійською мовою: «КРІ Colosseum» російською мовою: «Колизей КПИ» українською мовою: «Колізей КПІ»

Колізей КПІ створений за ініціативою студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського і функціонує на засадах вільного доступу усіх охочих в час роботи Колізею КПІ.

Метою створення Колізею КПІ є забезпечення всебічного розвитку студентів, створення умов для виховання патріотичного, високоморального та культурного суспільства, спонукання усіх охочих до інтелектуально-культурному розвитку, підтримка творчих ініціатив, ревіталізація університетського простору, покращення іміджу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Колізей КПІ здійснює свою діяльність за такими основними напрямками: проведення культурно-естетичних, культурно-масових, творчих, освітніх та наукових заходів, організація та розвиток художньо-творчої діяльності студентів, реалізація освітньо-творчих програм у культурно-виховній сфері.

Напрямки діяльності Колізею КПІ є:

  • Організація музичних заходів, літературних та театральних вечорів, проведення кінопоказів, онлайн-трансляцій, тощо;
  • Проведення тематичних семінарів, організація шкіл з інформальної освіти, майстер-класів, тренінгів, лекцій для студентів, аспірантів та викладачів;
  • Проведення студентських просвітницьких заходів;
  • Організація студентських культурно-масових заходів;
  • Популяризація діяльності Університету серед студентів та абітурієнтів;
  • Налагодження систематичної роботи по створенню сприятливих умов для розвитку студентської творчої активності;

Відвідувати Колізей КПІ (в години роботи) можуть усі охочі за умови дотримання правил внутрішнього розпорядку КПІ ім. Ігоря Сікорського, Кодексу честі КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших загальноприйнятих правил поведінки у громадських місцях.

Долучення Розмір
colosseum.jpg (70.56 КБ) 70.56 КБ