НТСА

Десята міжнародна літня школа «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики» (додано відео)

4 серпня 2015 року в Залі засідань Вченої ради НТУУ "КПІ" відбулася урочиста церемонія відкриття Десятої міжнародної Літньої школи «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики»

Зустріч з Богданом Гаврилишиним

25 листопада на запрошення Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» університет відвідав відомий економіст, громадський діяч і меценат, іноземний член Національної Академії наук України Богдан Гаврилишин.

Дев’ята Літня Школа "Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики"

1 серпня 2014 року в Залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбулася урочиста церемонія відкриття Дев’ятої міжнародної літньої школи «AACIMP-2014» «Досягнення й застосування сучасної інформатики, математики та фізики».

Обчислювальні нейронауки на Літній школі AACIMP

13 грудня 2013 року в НТУУ "КПІ" з ініціативи Наукового товариства студентів та аспірантів пройшла відкрита лекція з обчислювальних нейронаук викладача Інституту нейронаук Державного університету Джорджії (Атланта, США) професора Геннадія Цимбалюка.

Зустріч із засновником компанії "Cloudozer"

Можливість обговорити проблеми нашої освіти, перспективи розвитку ІТ, технології зберігання інформації отримали студенти НТУУ "КПІ" 22 жовтня 2013 року на зустрічі із засновником компанії "Cloudozer", фахівцем із хмарних обчислень та штучного інтелекту Віктором Совєтовим у рамках проекту кафе

Реформа вищої освіти: погляд студентів

Представники Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ “КПІ” взяли участь у Всеукраїнському круглому столі “Студентський погляд на законодавчі реформи у сфері вищої освіти України”, що відбувся 14 вересня в Києві.

Науковий пікнік у КПІ

21 вересня 2013 року на території НТУУ "КПІ" відбувся перший захід у рамках незвичайного наукового проекту "Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні". Активну участь в його організації та проведенні взяли волонтери Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ "КПІ".