Куріння в навчальних закладах заборонено

Нагадуємо про заборону тютюнопаління в закладах освіти та необхідність дотримання нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки та Правил внутрішнього розпорядку університету.

Кидайте палити!!!

Про шкоду паління знають усі. Про те, що куріння вбиває, попереджають написи на кожній пачці сигарет. Майже кожен ще у шкільному віці чув про шкоду нікотину, що тютюновий дим – сильний канцероген, що серед хворих на рак легень 90 % – курці.

31 травня – всесвітній день боротьби з палінням. Паління – проблема століття

Тютюн до Європи привіз Христофор Колумб. Спочатку тютюну приписували цілющі властивості, але у XVII сторіччі в Туреччині, Англії та Росії були прийняті закони, які передбачали суворі покарання людей, що палили тютюн.

П’ять сходинок до свободи. Тютюнова пандемія – це заразне захворювання, яке передається через рекламу

“Тютюнова пандемія – це заразне захворювання, яке передається через рекламу, через приклад курців і через дим, дії якого піддаються некурці, особливо діти” Гру Харлем Брундтланд, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1999 р.

Вдихнути життя. Урок “правильного подиху” від Лідіїї Володимирівни Буцької

За статистикою, від хвороб викликаних тютюнопалінням, у світі за рік помирає 3 млн. людей, в Україні – 110 тис., у Києві – близько 5,5 тис. Кожні десять секунд від паління вмирає людина, вбиваючи сама себе.

Куріння вбиває!

Достатньо перерахувати лише деякі факти, щоб розумна людина переконалася в необхідності відмови від паління. По-перше, приблизно 25% курців помирають від раку, серцево-судинних захворювань чи інсульту.

Підписка на Паління