Не вилетіти з КПІ: що треба знати про календарний контроль і ChatGPT? Ярослав Бурлаков, 2-й курс НН ІАТЕ. CAMPUS

Про які новації мають знати студенти в цьому семестрі? За яких умов не допускають до сесії? Як студенти КПІ закривають академборги? Чи може староста покривати прогульників? Як ChatGPT може підтвердити несамостійну роботу студентів? Чому варто читати регламенти навчального процесу?

Зимова сесія в КПІ. (НЕ) скасували? Встигнути закрити. Опитування студентів. VOX.POP KPI

Провалити чи скласти з першого разу? Як студенти КПІ зимову сесію закривали? Чи дійсно сесію скасували й чим її замінили? Кому світить додаткове складання, а кому — автомат? Які цьогоріч вимоги до студентів? Чи встигли все зробити вчасно?

Відповіді КПІшників збирала Barabash.

Зимова сесія 2011 – гаряча пора!

Після тривалих новорічних свят, як завжди несподівано, в нашому університеті розпочалася сесія – для кого вкотре, а для кого й уперше.

Допуск до сесії

Якщо студент вчасно не здав контрольні на кафедру з певних причин, чи допускається він до сесії?

Студент зобов'язаний виконувати всі вимоги навчального плану в терміни, визначені графіком організації навчального процесу.

Підсумки зимової сесії 2008/2009 навчального року

За результатами заліково-екзаменаційної зимової сесії кількість студентів, які брали участь у зимовій сесії поточного навчального року, становить 24653 студенти, що на 178 студентів менше, ніж у відповідній сесії 2007/2008н.р.

Підписка на Сесія