Дорогі київські політехніки — студенти, викладачі, науковці!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня науки! Завдяки Вашій напруженій праці КПІ ім. Ігоря Сікорського відомий своєю високою академічною якістю, науковими досягненнями і впливом на розвиток технологій та інновацій в Україні й далеко за її межами.

Всесвітній день науки

Дорогі київські політехніки! Щороку 10 листопада усе прогресивне людство відзначає Всесвітній день науки. Традиція вшановувати вчених за їхню подвижницьку діяльність заради прогресу людства започаткована ЮНЕСКО 2001 року.

Міжнародний день жінок і дівчат у науці

Щороку 11 лютого світ відзначає Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Його проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН задля досягнення повного й рівного доступу жінок і дівчат до науки, забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей жінок і дівчат.

З Днем науки!

Дорогі київські політехніки! Сьогодні , як і щороку у третю суботу травня, ми відзначаємо особливу для нас дату — День науки.

Минуле зустрічається з майбутнім

2018 рік було оголошено роком Культурної спадщини в Європі. Він розпочався під гаслом "Наша спадщина: де минуле зустрічається з майбутнім". Основною його метою є залучення більшої кількості людей до відкриття та пізнання культурних здобутків Європи.

Михайло ІЛЬЧЕНКО: «Не задіявши у виробництво власні науку й інновації, Україна фінансуватиме дослідження інших країн»

Можна стверджувати, що в українському суспільстві на тлі постійних проблем і загроз ще не визначено загальнодержавну стратегію (національну ідею) розвитку країни.

Конференція молодих учених у рамках Днів науки ММІ

У рамках Днів науки ММІ кафедра механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів (МПМ та РП) ММІ провела науково-технічну конференцію молодих учених і студентів, у якій взяли участь понад 200 студентів першого – п'ятого курсів, магістранти, аспіранти, провідні викладачі і

ХI науково-практична конференція студентів та аспірантів «Дні науки ФС – 2008»

22-23 квітня на базі факультету соціології НТУУ “КПІ” відбулася ХI науково-практична конференція студентів та аспірантів «Дні науки ФС – 2008» під назвою «Діалектика новаторства та спадкоємства як запорука успішного інноваційного розвитку», яка була присвячена 110-річчю НТУУ «КПІ».

До дня науки 2007

Нагороджені Почесною грамотою Вченої ради За успіхи в науковій роботі та з нагоди Дня науки

1. БЕЗВЕСІЛЬНА Олена Миколаївна – професор приладобудівного факультету

2. МЕЛЬНИК Вікторія Миколаївна – доцент факультету біотехнології та біотехніки

Підписка на Дні науки