Ви є тут

Стипендіати Верховної Ради



Мій успіх – заслуга викладачів

Дар'я Романова

Серед кращих студентів Київської політехніки, удостоєних у цьому семестрі іменних стипендій, і шестикурсниця ТЕФ Дар'я Романова – стипендіатка Верховної Ради України.

На прохання редакції "КП" Дар'я Романова розповіла про своє навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського.



Немає нічого недосяжного

Марія Волощук

Знайомтесь. Стипендіатка Верховної Ради України Марія Волощук, студентка VІ курсу  інженерно-хімічного факультету, кафедри автоматизації хімічних виробництв.



Стипендіатка Верховної Ради з ТЕФ Іванна Башкір

Іванна Башкір

Давненько ми виросли зі світу дитячих казок. Та саме про казкову фею виникла думка, коли до редакції зайшла ця тендітна дівчина з яскравим волоссям. Мабуть, і не здивувалися б, якби вона змахнула чарівною паличкою і почалися дива. А дива її таки супроводжують, правда, не казкові, а рукотворні.



Технології майбутнього

Леся Руденко

У світі все більшим попитом користується продукція біотехнологічних виробництв, отримана з використанням природних біологічних об'єктів і процесів. Ці продукти допомагають боротися з хворобами, розвивати та покращувати медицину, забезпечують людей доступними, життєво необхідними препаратами.



Успіх веде до процвітання

Володимир Перевертайло

Шестикурсник ФЕЛ Володимир Перевертайло став стипендіатом Верховної Ради України.



Мріє про винаходи та вдосконалення

Фото. Шимко Гліб

Яке серце вчорашнього школяра не затріпотить від слів "гідроаеромеханіка і механотроніка", якщо юнак мріє про винаходи та вдосконалення різноманітних технічних пристроїв. Тож шість років тому Гліб Шимко став студентом ММІ.



Інженер – людина з безмежними здібностями і можливостями

Шестикурсник ІТС Олександр Мазуренко

Шестикурсник ІТС Олександр Мазуренко – людина в інституті відома: як відмінник навчання, староста гр. ТЗ-31М, натхненник і організатор громадських проектів і заходів, нарешті молодий дослідник, який успішно презентує НТУУ “КПІ” на міжнародних наукових конференціях.



Мені подобається тут навчатися

Фото. Чередниченко Денис

Четвертокурсник ФБТ Денис Чередниченко опановує спеціальність “Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості”. Він сумлінний студент і діяльна особистість – навчається на відмінно, займається науковими дослідженнями та бере активну участь у громадському житті факультету.



Петергеря Ю.С. – стипендіатка ВР

Фото. Петергеря Юлія Сергіївна

4 вересня 2008 року Верховною Радою України прийнято Постанову «Про призначення у 2008 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених», згідно з якою починаючи з 2008 року щорічно присуджується 30 іменних стипендій Верховної Ради України: 10 сти



Системний аналiз розвивати молодим

Україна, Київ, будівля Верховної ради

Знайомтесь: Наташа Кузнєцова – студентка п'ятого курсу ІПСА. За успіхи в навчанні, науковий пошук та активну життєву позицію її удостоєно стипендії Верховної Ради України.

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій