Державні відзнаки молодим науковцям КПІ

Щороку молодих українських учених за видатні досягнення, які сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі, відзначають на державному рівні.

Вітаємо нових лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2020 року!

Новими лауреатами премії Президента України для молодих вчених відповідно до Указу Президента України від 29 грудня 2020 року № 595/2020 "Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2020 року" стали молоді науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Премія Президента України – молодим науковцям ІЕЕ

Серед державних відзнак для молодих науковців – премія Президента України. Вона присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють дальшому розвитку науки, суспільному прогресу й утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Вузли тертя служитимуть довше

Розробці та впровадженню інноваційних технологій виготовлення виробів наукоємного машинобудування з шаруватих металевих і металокерамічних матеріалів присвятили свою роботу молоді науковці – Руслан Борис, к.т.н., доцент ММІ та Андрій Чорний, к.т.н., доцент ЗФ

Молоді науковці ЗФ – для безпеки теплоелектростанцій

За роботу "Збільшення ресурсу експлуатації зварних з'єднань енергетичного обладнання сучасних енергоблоків ТЕС" Андрію Перепічаю, к.т.н., старшому викладачеві ЗФ, у складі творчого колективу було присуджено Премію Президента України для молодих учених 2019 р.

Вітаємо нових лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2019 року!

Новими лауреатами премії Президента України для молодих вчених відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 2019 р. №903/2019 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2019 року» стали такі молоді науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Премія Президента України 2018 – науковцям ФТІ

За роботу "Моделі та методи кібернетичного захисту конфіденційної інформації в інформаційно-комунікаційних системах" молодим ученим – к.т.н., доцентам Дмитру Прогонову (кафедра ФТЗЗІ), Сергію Яковлєву (кафедра ММЗІ), Олексію Барановському (кафедра ІБ) присуджено Премію Президента України 2018 року.

Премія Президента України – науковцям з ФЕЛ

Наприкінці 2018 року десятьох молодих науковців Київської політехніки було удостоєно премії Президента України. Серед них і представники ФЕЛ – кандидати технічних наук, доценти кафедри промислової електроніки Євген Вербицький, Дмитро Миколаєць та Катерина Осипенко.

Нестерко Артем Борисович: Оптимально керувати електроенергетичною системою

Серед робіт, удостоєних премії Президента України для молодих учених 2018 р., увагу фахівців привертає дослідження колективу науковців "Заходи та засоби підвищення надійності та якості електропостачання, а також зменшення втрат електроенергії в електроенергетичних системах з відновлюваними джерел

Підписка на Премії президента України для молодих вчених