Премії президента України для молодих вчених

Премія Президента України 2018 – науковцям ФТІ

За роботу "Моделі та методи кібернетичного захисту конфіденційної інформації в інформаційно-комунікаційних системах" молодим ученим – к.т.н., доцентам Дмитру Прогонову (кафедра ФТЗЗІ), Сергію Яковлєву (кафедра ММЗІ), Олексію Барановському (кафедра ІБ) присуджено Премію Президента України 2018 року.

Премія Президента України – науковцям з ФЕЛ

Система гарантованого електроживлення міського електротранспорту

Наприкінці 2018 року десятьох молодих науковців Київської політехніки було удостоєно премії Президента України. Серед них і представники ФЕЛ – кандидати технічних наук, доценти кафедри промислової електроніки Євген Вербицький, Дмитро Миколаєць та Катерина Осипенко.

Нестерко Артем Борисович: Оптимально керувати електроенергетичною системою

Нестерко Артем Борисович

Серед робіт, удостоєних премії Президента України для молодих учених 2018 р., увагу фахівців привертає дослідження колективу науковців "Заходи та засоби підвищення надійності та якості електропостачання, а також зменшення втрат електроенергії в електроенергетичних системах з відновлюваними джерел

Вітаємо з присудженням премій Президента України

2018.12.07 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №419/2018

Вітаємо з присудженням премій Президента України для молодих вчених 2018 року

Вручення премій Президента України молодим вченим (відео)

2018.02.22 Вручення премій Президента України молодим вченим

Свідоцтва та знаки лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2017 року вручив лауреатам Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з молодими науковцями, викладачами і ректорами університетів, яка відбулася в КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 лютого.

На ІФФ створили унікальні надтверді матеріали

Є.В.Солодкий та І.Ю.Троснікова

На кафедрі високотемпературних матеріалів та порошкової металургії старший викладач к.т.н. Ірина Юріївна Троснікова та старший науковий співробітник, к.т.н. Євген Васильович Солодкий на основі карбіду вольфраму, субоксиду бору та боридів молібдену створили нові надтверді керамічні матеріали для роботи в екстремальних умовах.

Науковці ВПІ – лауреати премії Президента України

Зліва направо Тетяна Клименко, Надія Талімонова, Катерина Золотухіна

Чимало студентів-випускників Київської політехніки обирають шлях  у науку, втілюють свої дослідження у життя. Кращі наукові роботи, серії робіт єдиної тематики, відкриття та винаходи окремих авторів і колективів отримують державну підтримку у вигляді премій та грантів.

Вітаємо лауреатів премії Президента України для молодих вчених!

2017.12.29 Присудження премії Президента України для молодих вчених 2017 року

Вітаємо співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського, яким Указом Президента України № 458/2017 від 29 грудня 2017 року присуджено премію Президента України для молодих вчених 2017 року:

Успіхи електрохіміків – викладачів і студентів

2017.05.19 Нагородження премією Президента України для молодих учених

Напередодні  Дня науки України, який цього року відзначався 20 травня,  на кафедрі технології електрохімічних виробництв (ТЕХВ) хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися дві приємні події.

Премія Президента України – молодим енергетикам

Спільному науковому проекту, який реалізовували молоді науковці з КПІ ім. Ігоря Сікорського", ХПІ та академічних установ – Інституту електродинаміки НАН України та Інституту технічної теплофізики НАН України, присуджено Премію Президента України для молодих учених 2016 року.

Сторінки