Кафедра фізичного матеріалознавства та термічної обробки (ФМТО), ІМЗ

Кафедра фізичного матеріалознавства та термічної обробки (ФМТО), Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 9, вул. Політехнічна 35, 03056, Київ, Україна

Телефони: 204-95-45
+38 (093) 489 09 49,
+38 (068) 489 09 49,
+38 (066) 489 09 49,
+38 (044) 204 97 70
Електронна пошта: mail[at]kpm.kpi.ua
Сайт:
Соціальні мережі: Telegram-канал
В. о. завідувача кафедри: д.ф.-м.н., професор Карпець Мирослав Васильович

Разом – до суспільства знань та інформації, до високих фізичних технологій!

Ми готуємо універсальних спеціалістів широкого профілю в галузі високих технологій на стику матеріалознавства, комп’ютерних наук, медицини та біології, здатних одночасно підкоряти наукові, інноваційні та комерційні вершини!

Ми працюємо для тих, хто йде до ВНЗ за якісними знаннями і високою кваліфікацією. Тому ми даємо глибокі багатопрофільні знання з фундаментальних, природничих, комп’ютерних, загальноінженерних, прикладних наук в поєднанні з навичками  діяльності в промисловості та в науковій сфері. Це забезпечує можливість випускникам зробити швидку кар’єру в будь-якій сфері суспільного буття!

Контрактна форма навчання та друга освіта на пільгових умовах (тільки для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського) в галузі права, економіки, менеджменту, лінгвістики, соціології, біотехнологій та ін. – це вигідно для майбутнього (і недорого – за європейськими і світовими стандартами)!

Кафедра направляє кращих студентів на навчання на спільному українсько-німецькому факультеті з отриманням диплому двох університетів-фундаторів – Отто-фон-Геріке, м. Магдебург, та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ми бачимо свій майбутній розвиток в залученні студентів-металофізиків до наукової роботи на кафедрі, до організації на рівні світових стандартів навчальної, наукової, організаційної роботи та міжнародної діяльності за участі молодих!

На кафедрі панує конструктивна, науково-домінуюча, дружня до студентів і аспірантів атмосфера. На кафедрі багато викладачів і науковців віком до 35-40 років.

Наші фахівці затребувані: серед випускників кафедри, в т.ч. – в останні роки, немає жодного безробітного. При розподілі для кожного є дві-три пропозиції працевлаштування.

Але оволодіння навчальними програмами кафедри – не є “легкою прогулянкою по молодості”. Це треба усвідомлювати, приймаючи рішення про вибір спеціальності. З іншого боку, висока планка вимог забезпечує відбір талановитої молоді (це також впливає на формування позитивного мікроклімату на кафедрі), яка вже під час навчання проявляє свої здібності і досягає результатів в науці та суспільній діяльності.