Кафедра фізичного матеріалознавства та термічної обробки (ФМТО), Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Телефони: 204-95-45
+38 (093) 489 09 49,
+38 (068) 489 09 49,
+38 (066) 489 09 49,
+38 (044) 204 97 70
Електронна пошта: mail[at]kpm.kpi.ua
Сайт: https://pmto.kpi.ua
Соціальні мережі:
В. о. завідувача кафедри: д.ф.-м.н., професор Карпець Мирослав Васильович
Разом – до суспільства знань та інформації, до високих фізичних технологій!
Ми готуємо універсальних спеціалістів широкого профілю в галузі високих технологій на стику матеріалознавства, комп’ютерних наук, медицини та біології, здатних одночасно підкоряти наукові, інноваційні та комерційні вершини!
Ми працюємо для тих, хто йде до ВНЗ за якісними знаннями і високою кваліфікацією. Тому ми даємо глибокі багатопрофільні знання з фундаментальних, природничих, комп’ютерних, загальноінженерних, прикладних наук в поєднанні з навичками діяльності в промисловості та в науковій сфері. Це забезпечує можливість випускникам зробити швидку кар’єру в будь-якій сфері суспільного буття!
Контрактна форма навчання та друга освіта на пільгових умовах (тільки для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського) в галузі права, економіки, менеджменту, лінгвістики, соціології, біотехнологій та ін. – це вигідно для майбутнього (і недорого – за європейськими і світовими стандартами)!
Кафедра направляє кращих студентів на навчання на спільному українсько-німецькому факультеті з отриманням диплому двох університетів-фундаторів – Отто-фон-Геріке, м. Магдебург, та КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Ми бачимо свій майбутній розвиток в залученні студентів-металофізиків до наукової роботи на кафедрі, до організації на рівні світових стандартів навчальної, наукової, організаційної роботи та міжнародної діяльності за участі молодих!
На кафедрі панує конструктивна, науково-домінуюча, дружня до студентів і аспірантів атмосфера. На кафедрі багато викладачів і науковців віком до 35-40 років.
Наші фахівці затребувані: серед випускників кафедри, в т.ч. – в останні роки, немає жодного безробітного. При розподілі для кожного є дві-три пропозиції працевлаштування.
Але оволодіння навчальними програмами кафедри – не є “легкою прогулянкою по молодості”. Це треба усвідомлювати, приймаючи рішення про вибір спеціальності. З іншого боку, висока планка вимог забезпечує відбір талановитої молоді (це також впливає на формування позитивного мікроклімату на кафедрі), яка вже під час навчання проявляє свої здібності і досягає результатів в науці та суспільній діяльності.