Як подати документи на вступ КПІ?

Терміни подачі документів до університету і їх форма та кількість визначаються правилами прийому - http://pk.kpi.ua/documents/. Анкета і заява заповнюються при подачі документів у Відбірковій комісії Університету. Колір ручки - синій чи чорний. Характеристику зі школи, грамоти олімпіад чи конкурсів, не зазначених у правилах, або інші документи, не передбачені правилами прийому, подавати не потрібно.

Джерела фінансування вказуються у заяві. Порядок подання документів на бюджет чи контракт визначаються правилами.

Ксерокопіювати документи можна у відбірковій комісії. Завіряти ксерокопії нотаріально не потрібно. Усі копії документів завіряються за оригіналами у відбіркових комісіях - відповідальний секретар ставить підпис.

Документи потрібно подавати у розгорнутому вигляді. Приносити швидкозшивачі, папки чи файли не обов'язково. У відбіркових комісіях справи вступників зберігаються в однакових паперових папках, наданих ПК.

Якщо на момент вступу абітурієнти навчаються на бюджеті в інших ВНЗ, і бажають вступити на контракт в КПІ, вони мають подати:

  • копію атестату, завірену у ВНЗ (в якому навчається студент);
  • довідку з відділу кадрів (що атестат знаходить в даному ВНЗ).

Абітурієнти, які вступають на навчання за кошти державного бюджету, мають представити і подати оригінали усіх документів - згідно правил прийому [незалежно від факту навчання, роботи чи інших обставин].

Присутність батьків неповнолітніх абітурієнтів не обов'язкова.

Дата подання документів, якщо дотримано розкладу приймальної кампанії - http://pk.kpi.ua/schedule/, не впливає на результати конкурсу.