Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція: «Актуальні питання забезпечення безпекового середовища в Україні», яку організував Державний науково-дослідний інститут МВС України.

З доповіддю про нові технологічні розробки науковців і студентів КПІ для Сил оборони України виступив проректор університету Вадим Кондратюк.

За результатами роботи конференції Міністерство внутрішніх справ і Служба безпеки України запросили Київську політехніку до виконання спільних оборонних проєктів.

Значну увагу учасники заходу приділили створенню платформи для обміну досвідом науковців і практиків, представників органів публічної влади й інститутів громадянського суспільства у сфері національної безпеки та оборони.