23 листопада 2023 року у дистанційному режимі відбулася XVI відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому університеті з 1964 до 2007 року.

У цьому році олімпіада співпала з відзначенням 101-річниці з дня народження проф. Сігорського. То ж для участі в олімпіаді, незважаючи на надзвичайно скрутні обставини, зареєструвалося понад сорок студентів з кількох факультетів технічного спрямування НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», а також з Hochschule für Technik,Wirtschaft und Kultur, Leipzig, Deutchland та The University of York, United Kingdom.

Перемогу здобули:

І місце – Дмитро Осадчук (гр. РІ-п31, кафедра радіоінженерії);

kpi images - Дмитро Осадчук

ІI місце – Іван Рубцов (гр. РЕ-21, каф. прикладної радіоелектроніки)

IIІ місце – Дмитро Яковенко (гр. РЕ-21, каф. прикладної радіоелектроніки)

Усі призери з радіотехнічного факультету НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Дякуємо всім за участь в олімпіаді та за досягнуті високі результати і запрошуємо на XVII олімпіаду ТЕК’2024, яка відбудеться у листопаді наступного року. Об’яву буде розміщено на сайті універститету.

Оргкомітет “TEK’2023”

Запрошуємо на XVI відкриту студентську олімпіаду з теорії електронних кіл “ТЕК'2023”, яка проводиться в пам'ять профеcора Сігорського Віталія Петровича.

Олімпіада  відбудеться в режимі on-line

в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

23  листопада  2023 р. (четвер) з 17.00  до 19.00

у Гугл Класі за посиланням - https://classroom.google.com/c/MjI5MDU0MjE2NDk1?cjc=nynivqw

Приєднатися до Гугл Класу можна, починаючи з 16.40.

Просимо заздалегідь зареєструватися для участі в олімпіаді та дізнатися про важливі подробиці за посиланням - https://forms.gle/h9PXHmsjThaPeFUR7

Переможців чекають нагороди!

Долучення Розмір