Шановні політехніки!

Наближається пора літніх канікул і відпусток. Перебуваючи в різних регіонах України, треба бути пильними й обачливими, адже відкрита широкомасштабна збройна агресія російської федерації триває.

Посилилась інтенсивність масованих ракетно-авіаційних ударів по житлових будинках, об’єктах цивільної інфраструктури на всій території України.

Не нехтуйте сигналами «Повітряна тривога», уточніть розташування найближчого укриття. Небезпеку для життя і здоров’я становлять не тільки удари засобами ураження, а й уламки знищених нашими Силами ППО обʼєктів нападу.

Відступаючи, ворог замінував території. Утримуйтесь від відвідування небезпечних місць.

Виявивши підозрілі предмети, уцілілі боєприпаси, міни, негайно повідомте ДСНС, Національну поліцію.

Не залишайте дітей без нагляду й пояснюйте їм про смертельну небезпеку таких предметів і боєприпасів.

Будьте уважні й обережні.

Дбайте про безпеку близьких і рідних.

Штаб ЦЗ університету