XI Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge»

Попри труднощі воєнного часу XI Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge» відбудеться в жовтні 2022. Він буде присвячений післявоєнні відбудові України і базуватиметься на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни.

В рамках Фестивалю пройде Конкурс інноваційних проєктів.

Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та науковців нашого університету взяти участь у XI Конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2022 та представити свій проєкт на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України.

Команди, що вийдуть у фінал Конкурсу, зможуть презентувати свої проєкти Міжнародному журі і потенціальним інвесторам в зручний для себе спосіб – в форматі «живих» виступів (презентація чи стендова доповідь) або в синхронному онлайн-форматі.

Після презентацій ми організуємо перемовини із потенціальними замовниками, бізнес-ангелами, інвесторами і представниками фондів. В цьому році очікуємо підвищений інтерес з боку міжнародних партнерів до українських інновацій

Детальніше про Фестиваль - https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/
Реєстрація на Конкурс - https://www.sikorskychallenge.com/zayavka2022/
Прийом заявок на участь у Конкурсі – до 15 серпня 2022 року