Фестиваль

Фестиваль "RepRapUA" в бібліотеці

Ті, хто лише чув про 3D-друк, але не уявляв, що це, а також усі, хто цікавиться сучасною технікою, мали змогу на власні очі побачити можливості цих технологій на фестивалі "RepRapUA", який пройшов у Науково-технічній бібліотеці КПІ в неділю 5 жовтня.

Всеукраїнський фестиваль науки – 2019

Фестивалі науки є найкращим світовим форматом популяризації науково-технічних досягнень. Всеукраїнський фестиваль науки – це масштабний загальнодержавний проект з популяризації науки, який проводиться в рамках свята "Дні науки" в Україні. Засновником фестивалю у 2007 р.

Уперше проведено фестиваль "PolyanaFest"

22 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського вперше відбувся фестиваль "PolyanaFest". Завдяки зусиллям організаторів фестиваль гармонійно поєднав у собі спорт, студентську творчість та благодійність.

Велика співоча коляда

На початку січня Народна академічна хорова капела КПІ ім.Ігоря Сікорського взяла участь у ХХ Всеукраїнському Різдвяному фестивалі "Велика коляда" у м. Львові.

Фестиваль «Sikorsky Challenge 2018»: переможці конкурсів

19 жовтня у Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія закриття фестивалю «Sikorsky Challenge 2018». Голови журі конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge» та конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» оголосили переможців і разом з представниками інвесторів вручили нагороди та подарунки авторам кращих проектів.