[заявки до 31.01.2022] Запрошуємо взяти участь у проєкті "DigIn.Net 2: німецько-українська мережа цифрових інновацій – 2"

Digin.net 2 перетворює мрії про власний startup на реальність: натхнення для нових ідей, стимул для створення проєктів та можливості отримання цінного досвіду

До відома студентів, аспірантів та молодих дослідників! Університет прикладних наук Анхальт (HSA, Німеччина), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ ім. Ігоря Сікорського, Україна), Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (ТНПУ, Україна), Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ, Україна), Державний університет «Одеська політехніка» (Одеська політехніка, Україна) запрошують Вас взяти участь у проєкті «DigIn.Net 2: німецько-українська мережа цифрових інновацій – 2» за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Якщо Ви вважаєте себе новатором або першовідкривачем у сфері цифрових інновацій, Ваш девіз «Нова ідея для start-up щодня!», а інновації перетворилися на стиль Вашого життя виконайте 2 простих кроки:

 1. Реєструйтеся на платформі DіgІn.Nеt, опишіть свою ідею 3-4 реченнями та отримайте feedback з подальшою інструкцією.
 2. Беріть участь в онлайн-конкурсі інноваційних ідей «Цифрове майбутнє» (прийом заявок до 31.01.2022) і отримайте шанс реалізувати свою ідею на практиці в умовах дослідницької або навчальної поїздки до Німеччини (до одного семестру навчального року). Результати конкурсу будуть оголошені 31.03.2022.

  DіgІn.Nеt

  Втілити найкращі ідеї у життя допоможуть керівники з України та наставники з Німеччини, співпраця з якими для конкретизації, адаптації та вдосконалення концепції ідеї відбувається в інтерактивних мультимедійних сесіях DUDIZ (німецько-український центр цифрових інновацій).

  Українські таланти, чиї ідеї почесне журі визначить як найцікавіші та найперспективніші, отримують можливість взяти участь у семінарі «Цифрове майбутнє» в HSA, під час якого заплановані зустрічі з ученими Саксонії-Анхальт.

  Організатори «DіgІn.Nеt 2» будуть раді Вашим ідеям та науковому спілкуванню, адже вони сприятимуть інтернаціоналізації українського університету!

  Створюємо цифрове майбутнє разом!