З вересня відновлять стаціонарні заняття навчальні заклади у тих регіонах, де ситуація з COVID-19 буде в межах норми. Про це під час візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського повідомив тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет. «Дистанційне навчання буде лише елементом отримання додаткових знань. Навчання в аудиторіях ніхто не скасовуватиме», – зазначив керівник МОН.

Під час навчання обмежуватиметься кількість студентів на заняттях. Дотепер, згідно із санітарними нормами, в аудиторії одночасно можна було перебувати не більш як десяти особам. Та нещодавно, як зазначив Сергій Шкарлет, МОН звернулося до Уряду з пропозицією дозволити навчання у групах до 20 студентів. Зараз там готують проєкт постанови КМУ. І остаточне рішення мають ухвалити на нараді уряду із санепідеміологами й освітянами. Очільник Міносвіти впевнений, що новий навчальний рік для більшості вишів України розпочнеться у звичному режимі.