"Корпус та дискурс" онлайн

У КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася ІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція "Корпус та дискурс". Її організувала і 29 листопада минулого року провела кафедра англійської мови технічного спрямування №1 факультету лінгвістики.

Стартував проєкт Ukraine Global Faculty

Професори з провідних університетів світу, топові експерти й підприємці читатимуть онлайн-лекції для українських студентів:

З початком пар, КПІшники!

Сьогодні перші пари в новому навчальному році у 2–4-х курсів бакалаврів і 2-х курсів магістрів. Цього року неможливо переплутати аудиторії, але є ризик забути про пари взагалі або загубити лінк.

Вдалого вам першого навчального тижня, КПІшники!

Початок осіннього семестру в українських ЗВО

Українські ЗВО мають автономію, тому можуть самі вирішувати, в якому форматі починати навчальний рік.

У КПІ за результатами опитування серед студентів і викладачів обрали дистанційний режим з елементами очного навчання для окремих спеціальностей.

Доступ до edX для КПІшників

Департамент організації освітнього процесу інформує, що наш університет отримав доступ до платформи масових відкритих інтерактивних курсів edX.

Доступ до курсів і керованих проектів від Coursera

Після переговорів МОН та КПІ з представниками Coursera, студенти та викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть безкоштовно зареєструватися та отримати доступ до більш ніж 5200 курсів і 2200 керованих проектів від провідних університетів і партнерів Coursera.

КПІ на дистанційці до кінця семестру. Рішення ректорату підтримала більшість студентів

Таке рішення ухвалено з огляду на аналіз епідситуації, а також з урахуванням думок студентів і викладачів. Нині відсоток вакцинованих студентів є недостатнім для того, щоби безпечно проводити заняття в аудиторіях.

На засіданні профкому: відверто про важливе

Учасники засідання профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського, яке відбулося 8 вересня, розглянули кілька питань. Першим у порядку денному стояло найнагальніше для початку нового навчального року питання: "Особливості організації освітнього процесу в університеті в умовах карантину".

Підписка на Дистанційне навчання