Через зміщення дат вступної кампанії навчальний семестр у КПІ ім. Ігоря Сікорського для студентів 1-го курсу бакалаврату та 1-го курсу магістратури розпочнеться 21 вересня 2020-го й триватиме до 2 січня 2021-го. Для студентів 1-го курсу магістратури фізико-математичного факультету – до 28 листопада.
Зміни у графіку навчального процесу затверджено відповідним наказом.

«Перенесення термінів жодним чином не вплине на якість освітнього процесу ні з огляду на організацію начанння, ні з огляду на якість викладання. Ми маємо можливість сформувати розклад занять таким чином, щоб дотриматися норм навчального аудиторного часу і щоб наші студенти набору 2020 року повністю змогли відпрацювати всі заплановані заняття і вийшли на сесію у встановлені строки. Жодних скорочень програм та змін обсягів кредитів не передбачено. Може тільки збільшитися кількість пар на тиждень – у межах норми», – коментує проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко.

Студенти всіх інших курсів розпочнуть навчання 1 вересня. Зміни у графіку навчання для вступників передбачено лише на один семестр, після зимової сесії графік стабілізується.

Дата події