Мельниченко Анатолій Анатолійович

Мельниченко Анатолій Анатолійович - проректор з навчальної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидат філософський наук, професор
Приймальня: корпус 1, кімн. 121
Приймальні години: четвер з 15:00 до 17:00 години
Телефон: 204-84-50, e-mail: melnichenko[at]kpi.ua

Уроки історії зі «Сніданок з 1+1» — заснування Київської політехніки

124 роки тому, 31 серпня 1898 року, відбулося урочисте відкриття Київського політехнічного інституту.

Вступити до КПІ тоді було аж ніяк не просто: з-понад 1000 абітурієнтів на 1-й курс зарахували лише 360. Вступників ретельно перевіряли на знання профільних дисциплін.

«5 питань адмінці» — Анатолій Мельниченко

У цьому випуску говоримо про початок освітнього процесу в осінньому семестрі, про студентів, які матимуть можливість очно відвідувати пари, моніторинг за якістю освітнього процесу та оновлення платформи «Сікорський».

Відповідає: проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко.

"Карантинний" семестр завершується. Напрацювання залишаються

Із запровадженням карантину суттєво ускладнилась робота департаменту організації освітнього процесу. Його співробітники працювали не лише над виконанням планових завдань, але й виконали велику роботу з організації навчання в умовах карантину, яку на початку року, зрозуміло, ніхто не передбачав.

Політика академічної чесності: досвід університетів США

На Конференції трудового колективу НТУУ "КПІ", яка відбулася 9 квітня,  окрім Колективного договору, було також затверджено Кодекс честі університету.  Про те, яку роль відіграють подібні документи в закордонних вишах і чому його прийняття важливо для нас, розпов

На перетині досвідів [вчений секретар НТУУ "КПІ" Мельниченко А.А. про візит в США]

В умовах сучасного світу, коли конкуренція постійно зростає, проникаючи в усі сфери людського життя, процес самонавчання і самовдосконалення є надзвичайно важливим. Існує безліч програм з обміну знаннями та досвідом, спрямованих на розвиток особистості й професійних навичок.

Новорічні міні-інтерв’ю: А.А. Мельниченко, вчений секретар НТУУ “КПІ”, кандидат філософських наук

Якщо говорити загалом, то я ще раз впевнився у парадоксальності психології нашого народу. Адже цілий рік ми жили в умовах кризи і постійно бідкалися, а з часом до неї призвичаїлися і почали сприймати спокійно, хоч нічого особливо не змінилося. Так само, як і з епідемією грипу: спочатку виникла деяка паніка, а потім стихла. Життя продовжується.

Підписка на Мельниченко А.А.