[30.01.2020] Відкриття першої в Україні ексклюзивної лабораторії проєктування аналогових схем

30 січня у КПІ ім. Ігоря Сікорського відкриється перша в Україні ексклюзивна лабораторія проєктування аналогових схем за новітніми технологіями.

Обладнання та програмне забезпечення, надане компаніями-партнерами TowerJazz і Cadence, дасть змогу студентам КПІ проєктувати наночипи, що можуть бути використані в усіх сферах.

Для студентів робота з комплектом засобів проєктування TowerJazz стане безцінним досвідом. Їхні успішні проєкти мають шанс пройти весь цикл процесу розроблення до виробництва продукту.

Навчання надаватиметься на всіх рівнях – від бакалаврів до магістрів і Ph.D. Hardware and software нової лабораторії дасть змогу студентам та викладачам отримувати сертифікати Cadence з проєктування аналогових напівпровідникових рішень.

Співпраця КПІ, TowerJazz і Cadence створює основу для вдосконалення навичок наступного покоління експертів у галузі аналогової схемотехніки.

Лабораторія функціонуватиме на базі факультету електроніки КПІ.

Акредитація журналістів та додаткова інформація за тел: 096 952 02 34

Довідково

Cadence – один із найбільших виробників технологій проєктування електронних пристроїв та інженерних послуг у промисловості EDA. Продукція компанії використовується в таких ринкових сегментах: мобільного зв’язку, споживчому, хмарних технологій, автомобільному, аерокосмічному, IoT, промисловому тощо. Cadence входить до 100 найкращих роботодавців за версією бізнес-видання Fortune. Має штаб-квартиру у Кремнієвій долині (Сан-Хосе, Каліфорнія).

TowerJazz – світовий лідер з мікроелектронного виробництва. Виробляє передові аналогові інтегральні схеми для диверсифікованої та сильної клієнтської бази на ринках, що зростають, як-от: споживчий, промисловий, автомобільний, медичний, аерокосмічний та оборонний. Удосконалена технологія TowerJazz складається з широкого спектра налаштованих технологічних платформ: SiGe, BiCMOS, змішаний сигнал/CMOS, RF CMOS, CMOS сенсор зображення, інтегроване управління потужністю (BCD і 700V) та MEMS.