[01.07.2019-05.07.2019] KPI-OPEN - 2019

Розпочата реєстрація на Чотирнадцяту міжнародну відкриту студентську олімпіаду з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова KPI-OPEN-2019 - одне з найбільших очних змагань з програмування в світі.

Основна мета проведення олімпіади - це привернення уваги суспільства до інтелектуальних змагань серед студентів, популяризація інтелектуального розвитку та роботи в команді, підвищення професійного рівня молодих фахівців, розвиток міжвузівських зв'язків, а також налагодження особистих контактів між студентами різних міст і країн. У той же час, IT-компанії, які приєднуються до проведення олімпіади, отримують відмінний шанс знайти нових співробітників серед кращих з кращих.

Також закріпилася практика проведення разом з олімпіадою презентацій, семінарів і лекцій, на яких фахівці IT-компаній діляться своїм практичним досвідом і знаннями, а також знайомлять молодих програмістів із завданнями, які стоять перед індустрією на даному етапі.

з усіма питаннями звертайтесь:

Департамент навчально-виховної роботи
вул. Металістів, 5-А, корпус №31, кім.1-04