Оздоровлення дітей працівників 2019

Профком працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує літнє дитяче оздоровлення у 2018 році  у таких закладах:

1. у дитячому закладі санаторного типу лікувально-оздоровчий комплекс “Верховина” (Івано-Франківська обл., смт Верховина);
  2. у дитячому оздоровчому центрі “Сонячний брег” (Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт Сергіївка, вул. Гагаріна,1).

На оздоровлення направляються діти шкільного віку, але не молодші 7 років.

Також є можливість  отримати путівку на оздоровлення для матері разом з дітьми на базі відпочинку «Медик» (смт. Затока, Одеська обл.).

У липні-серпні планується дитячий табір у Польщі.

Детальніша інформація про оздоровлення – див. http://profkom.kpi.ua/category/dityam-spivrobitnikiv/.

З питань оздоровлення дітей звертайтеся до голів профбюро факультетів/інститутів та структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Інф. Профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського