Текст доповіді ректора М.З. Згуровського на Конференцію трудового колективу університету 11 квітня 2024 року

Шановні делегати конференції, шановні гості! Вже понад десять років український народ великою ціною дає гідну відсіч російським агресорам. Викладачі, науковці, студенти університету в години важких випробувань стали на захист Батьківщини.

Звіт ректора за 2023 рік

ЗВІТ РЕКТОРА Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за 2023 рік про виконання Контракту № VI-44 від 18 липня 2019 року, який укладено між Міністерством освіти і науки України та Згуровським М.

Доповідь ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Згуровського на конференції трудового колективу 20 квітня 2023 року

Шановні учасники конференції трудового колективу, поважні гості! Звітний період став для київських політехніків роком напруженої праці у критичних умовах, роком важких людських втрат, роком консолідації й гуртування навколо всебічної допомоги країні та ЗСУ.

Звіт ректора за 2022 рік

Звіт ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за 2022 рік про виконання Контракту № VI-44 від 18 липня 2019 року, який укладено між Міністерством освіти і науки України та Згуровським М. З., та про виконання цільових показників діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського

КПІ-2022: підсумки року

Кінець грудня будь-якого року традиційно вважається періодом підбиття підсумків усіх його попередніх місяців. Не став винятком і рік минулий.

Доповідь ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Згуровського на сесії професорсько-викладацького складу університету і конференції трудового колективу 2022 року

Шановні учасники і гості сесії професорсько-викладацького складу університету та конференції трудового колективу! Дозвольте привітати вас з Днем Незалежності України та з 124-ою річницею від дня заснування КПІ.

Звіт ректора за 2021 рік

ЗВІТ РЕКТОРА Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Згуровського М.З. за 2021 рік про виконання Контракту № VI-44 від 18 липня 2019 року та про виконання цільових показників діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського

Про підсумки минулого навчального року і завдання на наступний 2021/2022 н.р.

30 серпня, напередодні нового навчального року, відбулася сесія професорсько-викладацького складу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Проходила вона в режимі онлайн, причому доступ до участі в ній викладачі університету отримували через свої кабінети в "Електронному  кампусі".

Підписка на Доповідь ректора