На засіданні Вченої ради: 09.06.08

9 червня під головуванням ректора університету академіка НАН України М.З.Згуровського відбулося чергове засідання Вченої ради.

Від імені присутніх ректор університету із ювілейними днями народження тепло привітав Б.П.Ковальського, М.В.Печеника, В.О.Капустяна.

Заключний візит Посла Республіки Корея

П’ятого червня НТУУ “КПІ” відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Хо Сун Чоул, який завершує свою дипломатичну місію в Україні. Він активно сприяв розвитку співпраці між НТУУ “КПІ” і вищими навчальними закладами та іншими організаціями Республіки Корея. З ініціативи пана посла започаткована співпраця з Корейською Агенцією Міжнародного Співробітництва. Відбулося кілька зустрічей делегацій цієї організації з представниками КПІ. В результаті започатковується спільний проект зі створення Українсько-корейського центру інформаційних технологій.

Польсько-український семінар “Економічне співробітництво Польщі з Україною”

Черговий семінар “Економічне співробітництво Польщі з Україною”, організований Секцією вихованців КПІ в Польщі, 23-25 травня відбувся в м.Радом. З доповіддю про діяльність НТУУ “КПІ” виступила О.А.Підлісна, заступник декана ФММ.

ХХХІ звітна профспілкова конференція співробітників НТУУ «КПІ»

12 червня в залі засідань Вченої ради відбулася ХХХІ звітна профспілкова конференція співробітників НТУУ «КПІ». Її 277 делегатів представляли 7-тисячний колектив членів профспілки нашого університету. У президії – ректор університету М.З.Згуровський, голова профкому співробітників В.І.Молчанов, голови профбюро О.І.Шейко (ІФФ) і Л.П.Антоненко (ІХФ).

Шостий етап комплексного моніторингу якості підготовки фахівців

У квітні 2008 року Інститутом моніторингу якості освіти було проведено шостий тур комплексного моніторингу якості підготовки фахівців у НТУУ «КПІ». Моніторингом було охоплено 2755 студентів п'ятого курсу 121-ої спеціальності університету.

Фотографія – свідок історії КПІ

З виникненням у середині 19 ст. фотографії як різновиду образотворчого мистецтва, у людства з’явилась можливість зберегти важливі миттєвості свого розвитку. Зі старих фотографій ми пізнаємо культуру життя за тодішнім часом.

Бертольд Брехт на сцені ЦКМ

У репертуарі київських театрів майже не зустрінеш п’єс Бертольда Брехта, і це, мабуть, не через складність його постановки, а, швидше, через непідготовленість глядача сприймати таке дійство.

Звитяжні семестри студентських будзагонів

Побачила світ книга «Звитяжні семестри студентських будівельних загонів України» (автор проекту – О.С.Рибка, упорядники – І.В.Малінкін – доцент кафедри електрозварювальних установок НТУУ «КПІ»; М.А.Мелешко – завідувач кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій НАУ; О.С.Рибка, головний редактор – В.В.Пасак – генеральний директор КДТРК; усього – 78 авторів).