ПБФ

e-mail: pbf[at]ntu-kpі.kіev.ua

Створюють інтелектуальні композиційні матеріали

Зліва направо О.А.Жученко, І.І.Івіцький, Д.К.Івіцька, В.С. Цапар

>Указом Президента України авторському колективу з ІХФ – кандидатам технічних наук, доцентам О.А.Жученку (кафедра АХВ), І.І.Івіцькому (кафедра ХПСМ), В.С.Цапару (кафедра АХВ) та випускниці аспірантури кафедри ПСНК (ПБФ) Д.К.Івіцькій присуджено премію Президента України для молодих учених 2018 року.

Нагороди політехнікам в Солом'янській РДА

Зліва направо В.Прищепа, Є.Браславська, М.Шкуро, А.Куліш, С.Нещеретов

Урочистості з нагоди  Міжнародного дня студентів відбулися 6 листопада 2018 року в Солом'янській РДА.

Студентка ПБФ – призерка олімпіади з метрології

Катерина Коваль

Сяюча дівчина – таке враження справляє Катерина Коваль з першого погляду. Мабуть, їй підійшло б багато професій – і творчих, і гуманітарних, і технічних. Та для себе вона обрала надзвичайно потрібну, хоч і не дуже популярну метрологію, стандартизацію і сертифікацію.

Зустріч з делегацією Університету Ле Ман

2018.10.10 Зустріч з делегацією Університету Ле Ман

10 жовтня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Університету Ле Ман під керівництвом його президента Рашида Ел Гурома.

Київські політехніки на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018»

2018.10.09 XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018»

У роботі XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018», яка 9 жовтня відкрилася у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті Києва, активну участь беруть і представники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

[1-10.10.2018] Набір в гурток «Робототехніка та автоматизація» студентів 1 курсу

Набір в гурток «Робототехніка та автоматизація» студентів 1 курсу

З 1 по 10 жовтня проводиться набір в гурток «Робототехніка та автоматизація» студентів 1 курсу.

Не бійтеся підкорювати нові вершини

Олена Назарчук

Саме з таким девізом іде по життю Олена Назарчук – студентка 6-го курсу приладобудівного факультету, яку було удостоєно стипендії Президента України. Студентське життя Олени бурхливе й насичене яскравими подіями.

2018.05.15-16 Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

15 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського стартувала ХVII Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи». У рамках цього наукового форуму також розпочалася ХІ Науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування».

Сторінки