ПБФ

Адреса: 03056, Київ-56, пр-т Перемоги, 37, навчальний корпус 1, кiмн. 209, 207
Телефон для довiдок: 236-69-82, 204-96-17
e-mail: pbf[at]ntu-kpі.kіev.ua

Зустріч керівництва КПІ ім. Ігоря Сікорського з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна»

17 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася робоча зустріч керівництва університету з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна».

Студент ПБФ – переможець конкурсу наукових робіт

2019.03.26-28 Заключний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі Нафтова та газова промисловість

Заключний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі "Нафтова та газова промисловість" 2018/2019 н.р. було проведено в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 26–28 березня 2019 р.

Лисенко Юлія Юріївна - фахівець з неруйнівного контролю

Юлія Юріївна Лисенко

Щороку університетський конкурс "Молодий викладач-дослідник" поповнюється новими іменами. За підсумками діяльності у 2018 році до списку переможців конкурсу увійшла й Юлія Юріївна Лисенко – старший викладач кафедри приладів і систем неруйнівного контролю (ПСНК).

Студент ПБФ про участь у програмі обміну Erasmus+

Андрій Козловський

Про участь у програмі обміну Erasmus+ між КПІ ім. Ігоря Сікорського і Гронінгенським університетом (Нідерланди) розповідає студент ПБФ Андрій Козловський

Створюють інтелектуальні композиційні матеріали

Зліва направо О.А.Жученко, І.І.Івіцький, Д.К.Івіцька, В.С. Цапар

Указом Президента України авторському колективу з ІХФ – кандидатам технічних наук, доцентам О.А.Жученку (кафедра АХВ), І.І.Івіцькому (кафедра ХПСМ), В.С.Цапару (кафедра АХВ) та випускниці аспірантури кафедри ПСНК (ПБФ) Д.К.Івіцькій присуджено премію Президента України для молодих учених 2018 року.

Нагороди політехнікам в Солом'янській РДА

Зліва направо В.Прищепа, Є.Браславська, М.Шкуро, А.Куліш, С.Нещеретов

Урочистості з нагоди  Міжнародного дня студентів відбулися 6 листопада 2018 року в Солом'янській РДА.

Студентка ПБФ – призерка олімпіади з метрології

Катерина Коваль

Сяюча дівчина – таке враження справляє Катерина Коваль з першого погляду. Мабуть, їй підійшло б багато професій – і творчих, і гуманітарних, і технічних. Та для себе вона обрала надзвичайно потрібну, хоч і не дуже популярну метрологію, стандартизацію і сертифікацію.

Зустріч з делегацією Університету Ле Ман

2018.10.10 Зустріч з делегацією Університету Ле Ман

10 жовтня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Університету Ле Ман під керівництвом його президента Рашида Ел Гурома.

Сторінки