Міжнародний форум «Штучний інтелект: глобальний діалог» у КПІ

Упродовж двох днів найкращі з найкращих у галузі ШІ обговорювали світові тренди штучного інтелекту та механізми впровадження їх в Україні.

Організувала цей інноваційний двіж екосистема Sikorsky Challenge Ukraine за підтримки МОН і НАН України.

Відбувся перший тур виборів ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського

У голосуванні взяли участь 2 427 осіб, або 75,67% загальної кількості виборців.

Визнано недійсними — 13 бюлетенів, або 0,40% від загальної кількості бюлетенів.

Результати голосування по кожному з кандидатів на посаду ректора Університету:

ТСН про електроноші київських політехніків

В ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіли про універсального робота — радіокеровані наземні ноші, що їх створюють наші студенти.

Робот легко складається-розкладається, може їздити на гусеницях і перевозити все, що потрібно.

КПІшниці на Perspektywy Women in Tech

65 КПІшниць вирушили до Варшави, щоб взяти участь у саміті Perspektywy Women in Tech. Наші дівчата увійшли у делегацію зі 120 представниць з України.

Цього року до участі у заході долучилися партнери з Hebron IТ Academy, Львівської політехніки та Поліського національного університету.

У КПІ відбувся міжнародний форум «Штучний інтелект: глобальний діалог», що його організувала інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine

Протягом двох днів учасники форуму дискутували про тренди ШІ, спілкувалися з чатом GPT, пітчили власні ідеї застосування штучного інтелекту в сучасному світові. Серед тих, хто доєднався, були науковці, міжнародні експерти в галузі ШІ, представники органів державної влади й бізнесу.

11 червня Київська політехніка обере нового ректора

КПІмедіа підготувало інструкцію про те, де відбудуться вибори та які документи потрібно мати при собі, щоб отримати виборчий бюлетень.

Зверніть увагу, що посвідчення працівника КПІ імені Ігоря Сікорського не є підставою для отримання бюлетеня!

Підписка на Новини прес-служби