Новини прес-служби

Візит представників Київського дослідницького центру Huawei

21 червня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали представники Київського дослідницького центру Huawei (Китайська Народна Республіка).

Візит президента Європейської Асоціації UNICA

21 червня 2019 року Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відвідав президент Європейської Асоціації UNICA професор Лучіано Сасо.

Засідання робочої групи з питань підготовки до початку нового навчального року майнових комплексів факультетів та інститутів

2019.06.20 Засідання робочої групи з питань підготовки майнових комплексів факультетів та інститутів до початку нового навчального року

У КПІ ім. Ігоря Сікорського тривають засідання робочої групи з питань підготовки майнових комплексів факультетів та інститутів університету до нового навчального року.

Фінальна зустріч представників університетів - учасників проекту «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS)

19 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочався фінальний семінар університетів - учасників проекту «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» («MASTIS - Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems») за програмою ЄС ERASMUS+.

Інформаційно-діалогова платформа для університету

Одним із головних питань порядку денного засідання Адміністративної Ради університету, яке відбулося під головування ректора академіка НАН України Михайла Згуровського 13 червня, було питання щодо розробки і впровадження Інформаційно-діалогової платформи КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІДП).

Засідання Ради з енергозбереження: готуємо санчата влітку

13 червня відбулося засідання Ради з енергозбереження КПІ ім. Ігоря Сікорського. Попри те, що за вікнами спека, серед питань, які обговорювали його учасники, левову частку займали проблеми забезпечення комфортного навчання і роботи університету в холодну пору року. Втім, не лише вони.

Фестиваль «ТехноАртКПІ» - 2019

2019.06.08 Фестиваль «ТехноАртКПІ»

8 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського вдруге пройшов Інженерний фестиваль «ТехноАртКПІ».

На виборах ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського 80,26% учасників голосування віддали голоси за Михайла Згуровського

2019.06.05 вибори ректора Національного технічного університету  України

5 червня відбулися вибори ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Київські політехніки співпрацюватимуть з Мінекономрозвитку

КПІ ім. Ігоря Сікорського став одним із українських вишів, які уклали з Міністерством економічного розвитку і торгівлі меморандум про співробітництво за проектом «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього».

Візит делегації Інституту оборонного аналізу (США)

4 червня Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відвідала делегація Інституту оборонного аналізу (США).

Сторінки