Інноваційна лабораторія на ФЕЛ

На факультеті електроніки 14 грудня відкрили нову сучасну технологічну лабораторію – спеціально для втілення у життя студентських проєктів, проведення брейнштормів, інженерних хакатонів і фестивалів інновацій.

Лабораторія Siemens на ФЕА

На факультеті електроенерготехніки та автоматики створено навчально-наукову лабораторію "Siemens".

DIGITAL POWER LAB у КПІ

У новій лабораторії на ФЕА київські політехніки зможуть перетворювати сонячну енергію, проєктувати та експлуатувати електростанції майбутнього.

Скиди для ЗСУ

КПІшники передали ЗСУ чергову партію з 95 скидів для дронів. Виготовлення скидів стало можливим завдяки фонду «Київський політехнік».

Найстаршому альпіністу України Івану Кашину – 100 років! З них понад 60 – разом із КПІ

У Київському будинку вчених відбулось вшанування 100-річчя альпініста Івана Андрійовича Кашина та вручення йому сертифіката Національного реєстру рекордів України в номінації "Найстарший альпініст України". Видатний спортсмен, тренер, легенда українського спорту працював у Київській політехніці з 1959 до 2023 р.

КПІ — перший за популярністю в Інтернеті

Рейтинг uniRank University Ranking — неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення й популярність ЗВО в інтернет-просторі.

Ранжування університетів ґрунтується на незалежних вебометричних показниках з авторитетних джерел: Moz, Majestic, SimilarWeb.

Підписка на Новини прес-служби