Новини прес-служби

День відкритих дверей як фестиваль науки

2019.04.20 День відкритих дверей як фестиваль науки

20 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся День відкритих дверей.

Відкриття Центру Індустрії 4.0 на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського

2019.04.17 Відкриття Центру Індустрії 4.0

17 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито Центр Індустрії 4.0. Після урочистостей відбулася конференція та низка публічних дискусій про стан і розвиток Індустрії 4.0 в Україні.

Меморандум про співпрацю з Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

2019.04.17 підписано Меморандум про  взаєморозуміння та співпрацю із Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

17 квітня підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта (м. Гамм, ФРН).

Візит представників компанії Сisco

2019.04.17 Візит представників компанії Сisco

17 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали представники всесвітньовідомої компанії Cisco – регіональний менеджер навчальних програм компанії по Центральній і Північній Європі та Ізраїлю Карстен Сімонс і регіональний менеджер програм Cisco по Україні та Азербайджану Олена Домотенко

VI Міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи—2019»

2019.04.17-19 VI Міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи—2019»

17 квітня 2019 року в КПІ ім.Ігоря Сікорського розпочала роботу Шоста міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи—2019».

Конференція з електроніки та нанотехнологій ELNANO-2019

2019.04.16 39-та Міжнародна науково-технічна конференція IEEE «ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY»

16 квітня в КПІ імені Ігоря Сікорського розпочала роботу 39-та Міжнародна науково-технічна конференція IEEE «ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY» («Електроніка і нанотехнології») (ELNANO-2019).

Візит делегації Познанської політехніки: нові угоди, вручення відзнак Почесного доктора та подвійних дипломів і лекції для студентів (відео)

2019.04.15 Візит делегації Познанської політехніки

15 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочався візит делегації представників Познанського університету технологій на чолі з його ректором професором Томашем Лодиговським.

Вітаємо з присудженням Державних премій України!

Вітаємо з присудженням Державних премій України в галузі науки і техніки 2018 року:

До Всесвітнього дня авіації та космонавтики

2019.04.12 До Всесвітнього дня авіації та космонавтики

12 квітня, у Всесвітній день авіації та космонавтики, Міжнародний день польоту людини в космос і День працівників ракетно-космічної галузі України в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся круглий стіл, присвячений 58-й річчю польоту в космос Ю.О.Гагаріна та участі КПІ ім. Ігоря Сікорського в освоєнні космічного простору.

КПІ ім. Ігоря Сікорського та ще 33 українські університети готуватимуть фахівців з енергоаудиту (відео)

2019.04.11 урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів»

У КПІ ім. Ігоря Сікорського 11 квітня відбувся урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів». Його було проведено в рамках реалізації проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні».

Сторінки