Геотрон: від студентського гуртка – до спеціалізованого центру

На XIII Міжнародному фестивалі інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України" команда проєкту "Модульна система дистанційного розмінування "Імпактор" стала переможцем у номінації "Краще стартап-рішення". Автори розробки – члени студентського наукового гуртка "Геотрон".

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цей день має особливе значення для нашої держави та університету, адже серед тих, хто в лютневі дні 2014-го віддав своє життя за свободу і гідне майбутнє країни, були студенти й випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

🎥 Нова лабораторія сигналів і процесів у радіотехніці

На радіотехнічному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського за сприяння й підтримки однієї з найбільших українських miltech-компаній SkyFall відкрили надсучасну лабораторію сигналів і процесів у радіотехніці, яка не поступається за рівнем європейським і не має аналогів в Україні.

Меморандум з Oppenheimer Acceleration LLC

🇺🇦🇺🇸 Стартап-проєкти та інновації Київської політехніки відтепер матимуть підтримку українсько-американського венчурного фонду Oppenheimer Acceleration LLC, який базується у Кремнієвій долині!

Візит делегації компанії NZIA Connect Inc.

До нашого університету завітала делегація компанії NZIA Connect Inc. — потужного південнокорейського стартапу в галузі телекомунікаційних технологій, в яких за плечима передові розробки цифрової валюти та технології для охорони кордонів.

У співпраці з НАЕК "Енергоатом"

Ядерна енергетика й атомно-промисловий комплекс завжди були найвагомішими складовими економічної, енергетичної та екологічної безпеки України. Сьогодні ключовим питанням розвитку цієї галузі є підготовка кадрів. Серед трьох ЗВО України, в яких безпосередньо готують фахівців для атомної енергетики, КПІ ім. Ігоря Сікорського є найбільш потужним і стабільним, недарма ж рівень працевлаштування його випускників за фахом перевищує 60%.

Підписка на Новини прес-служби