Нові вакансії від НАЗК

Національне агентство оголошує добір на 6 відкритих вакансій. Наша команда в пошуку активних людей, які готові змінювати Україну та запобігати корупції разом!

Лекція від представника НАЗК

Керівник управління формування політики доброчесності в публічній та приватній сфері НАЗК Юрій Сверба прочитав лекцію у форматі дискусії для КПІшників.

Дебют екскурсії «Корупційні пам’ятники Києва»

Протягом семестру уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції @tsymbalenkoyana допомагала студентам, що обрали виборну дисципліну «Антикорупція та доброчесність» опановувати розуміння доброчесності, корупції та її впливу на майбутнє кожного з нас та країни цілком.

Вакансії в НАЗК

​​📢 Відкриваємо можливості для тих, хто готовий змінювати Україну разом з нами!

Ми у пошуках експертних фахівців, які посилять нашу команду:

КПІ розширює антикорупційну співпрацю

Чи потрібно закладам вищої освіти долучатися до антикорупційних заходів? Це питання, яке за будь-яких, умов повинно отримати позитивну відповідь – так, зобов’язані долучатися до заходів, а також стати еталонами та вказівниками правильних стандартів поведінки.

Офіс доброчесності НАЗК пілотує нову навчальну антикорупційну дисципліну 😎

В межах програми «Прозорі університети» Офіс доброчесності НАЗК розробив нову дисципліну — «Антикорупція та доброчесність», яку буде пропілотовано у 2023/2024 навчальному році в 7 українських ЗВО.

Антикорупційна програма КПІ: оновлення на часі

Під час аналізу основних документів, які регулюють впровадження антикорупційних заходів в Україні, зокрема Антикорупційної політики держави до 2025 року та Антикорупційної стратегії України, звернула увагу на той факт, що не останнє місце в них приділено боротьбі з корупцією в галузі осв

Підписка на НАЗК