Одним із завдань уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції є організація роботи з оцінки корупційних ризиків у діяльності відповідного органу, підготовки заходів щодо їх усунення, внесення відповідних пропозицій керівнику. З метою реіновації діяльності з оцінки корупційних ризиків.

Важливим елементом запобігання корупції є побудова системи управління без можливості зловживань зі сторони посадових та уповноважених осіб та мінімізації ризиків неправомірного втручання у бізнес процесі діяльності нашого університету.

Для забезпечення високого рівня управління корупційними ризиками уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в університеті приймає участь у марафоні практичних навичок уповноваженого: Управління корупційними ризиками, що проводиться НАЗК за підтримки ULead з Європою.

НАЗК Офіс генпрокурора НАБУ

офіс доброчесності НАЗК