13 березня відбулась відкрита лекція від Національного агентства з питань запобігання корупції. Тема лекції: Антикорупційна експертиза — дієвий інструмент запобігання корупції.

Спікерами виступили:
Людмила Морозова та Вікторія Гребенюк — головні спеціалістки відділу антикорупційної експертизи Управління мінімізації корупційних ризиків та антикорупційної експертизи НАЗК

Під час лекції відбулась презентація на тему лекції та були обговорені питання з антикорупційної експертизи нормативно-правових актів.

Були висвітлені питання:

1. Що таке антикорупційна експертиза?
2. Хто може її проводити?
3. Як проводиться АК експертиза за Методологією НАЗК?
- процедура проведення АК у НАЗК
- як виявляти корупціогенні фактори.

До лекції приєднались студенти, що вивчають дисципліну «Доброчесність та антикорупція», а також студенти та викладачі 081 та 281 спеціальностей.

Фахівці НАЗК, як завжди, запросили студентів до проходження практики та стажування на базі підрозділів НАЗК.

Дякуємо спікерам та сподіваємось на подальшу співпрацю.

НАЗК Офіс генпрокурора НАБУ

офіс доброчесності НАЗК