Протягом семестру уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції @tsymbalenkoyana допомагала студентам, що обрали виборну дисципліну «Антикорупція та доброчесність» опановувати розуміння доброчесності, корупції та її впливу на майбутнє кожного з нас та країни цілком.

Протягом всього терміну навчання студенти розбирались з поняттям корупції, причинами її виникнення, руйнівними наслідками корупції та механізмами її подолання.

Студенти були залучені до різноманітних практичних занять, таких як створення сценарію до університетського серіалу про доброчесність, моделювання ситуацій з історичних епох, розгляду реальних кейсів корупційних проявів.

02 грудня 2023 року студентський клуб активістів з антикорупційних питань провели для КПІшників унікальну екскурсію Києвом та продемонстрували екскурсантам, що долучились, пам’ятники проявів корупції та шкоду яку вона нанесла бюджету міста та країни.

Екскурсія підготовлена за ідеєю та сприянням офісу доброчесності НАЗК.

Дякуємо всім хто долучився та був з нами рядом!

НАЗК Офіс генпрокурора НАБУ

офіс доброчесності НАЗК