Ви є тут

Мокренко А.Ю.Мокренко Анатолій Юрійович

Фото. Мокренко Анатолій Юрійович

Анатолій Юрійович Мокренко народився 22 січня 1933р. в багатодітній сільській родині у селищі Терни Недригайлівського району на Сумщині. Хлопчиною пережив війну, окупацію, розруху і голод. Здобувши фах інженера-геолога в Київському політехнічному інституті (1956), вісім років працював в експедиціях на Кавказі, Північному Уралі, в Криму та Карпатах, а також на Півдні України.Мокренко Анатолій Юрійович. Вітаємо із ювілеєм!

Фото. Мокренко Анатолій Юрійович

22 січня 2013 р. своє 80-річчя відзначив один з найвідоміших випускників КПІ знаменитий оперний та естрадний співак (баритон) Анатолій Юрійович Мокренко – народний артист України (1973), народний артист СРСР (1976), лауреат премій Ленінського комсомолу України ім.До 20-річчя осередку “Просвіта” КПІ: Мова – не другорядна справа

2009. Таланти КПІ. Шешорський сріблястий водоспад, Шарапов Віталій. ФТІ. Липень 2008.

Коли я навчався в Політехнічному інституті, у залі засідань Вченої ради був спортзал, і там я займався спортивною гімнастикою разом з олімпійською чемпіонкою Ларисою Латиніною. Тоді вона мала українське прізвище. А потім стала Латиніною, й Україна втратила справжній видатний талант.З днем народження, КПІ! Із 110-річчя вітають випускники, колеги, співробітники Університету

1903. Сторінки альбому (2): Студенти-випускники, серед яких: М. Євдокимов, Г. Башкиров, С. Сенчиковський, С. Леонідов, Хаін Іцко.

Адже диплом КПІ відомий і шанований у світі. Хочу побажати студентам успішно закінчити навчання, знайти роботу до душі й нарешті перетворити нашу Україну в країну виробників, продукція якої успішно б конкурувала з найкращими світовими виробами. Бажаю, щоб усі випускники КПІ, як і я, пишалися честю називатися вихованцем цього славного і шанованого університету.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій