17–21 листопада 2015 року в нашому університеті відбулася  VII Всеукраїнська студентська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні".

В олімпіаді взяли  участь представники Національного аерокосмічного університету  ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут" (НАУ "ХАІ") з Харкова, Кременчуцького національного університету ім. М.В.Остроградського, Національного лісотехнічного університету України зі Львова, Національного авіаційного університету (НАУ) з Києва, Національного університету харчових технологій (НУХТ) з Києва, Київського національного університету технологій і дизайну (КНУТД), Хмельницького національного університету, Луцького національного технічного університету, Одеської національної академії харчових технологій, Вінницького національного технічного університету і, звичайно ж, Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

VII Всеукраїнська студентська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні"Відкриваючи олімпіаду, проректор університету з навчально-виховної роботи Петро Киричок відзначив, що за час проведення олімпіад через їх вишкіл пройшло більше 350 студентів, десятки з них стали переможцями і завдяки цьому отримали путівку в професійну діяльність, причому з відзнакою, і це вже позначилось на їх посадах і розробках.

У рамках програми олімпіади відбувалися командні та індивідуальні змагання. Студенти різних спеціальностей розробляли системи, складали схеми, налагоджували механізми, програмували контролери і представляли на суд журі працюючі технічні системи з десятками різноманітних елементів, з різними алгоритмами керування та засобами контролю.

За результатами командних змагань перше місце зайняла команда з НТУУ "КПІ" (кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки) у складі О.Кириєнка,  Д.Тимченка, О.Розумного під керівництвом О.С.Ганпанцурової. Друге місце – теж команда з нашого університету (кафедра хімічного, полімерного та силікатного машинобудування) у складі І.Маковського, Ю.Герасименка, Є.Бондаренка під керівництвом О.В.Левченка. Третє місце посіла команда КНУТД (кафедра прикладної механіки та машин) у складі І.Богдана, А.Дяченка, А.Шепетька під керівництвом Б.В.Орловського.

VII Всеукраїнська студентська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні"Підсумки змагань в особистому заліку такі: перше місце – О.Кириєнко (керівник О.С.Ганпанцурова, НТУУ "КПІ", кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки). Друге місце – І.Богдан (керівник Б.В.Орловський, КНУТД, кафедра прикладної механіки та машин). Третє місце – Б.Михайлик (керівник М.В.Якимчук, НУХТ, кафедра технічної механіки і пакувальної техніки).

Дата події